Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
16 lipca 2014

Sześciu pijanych wpadło podczas kontroli drogowej

Sześciu pijanych wpadło podczas kontroli drogowej
fot. Marta Bulejak

W poniedziałek na drogach województwa śląskiego prowadzone były działania „Trzeźwość”. Celem akcji była eliminacja kierowców, którzy prowadzili pojazdy na „podwójnym gazie”’. W Jastrzębiu-Zdroju, nie wszyscy byli trzeźwi. 

Akcja rozpoczęła się wczesnym rankiem i została zakończona o godz. 13:00. W ciągu tych kilku godzin, w różnych punktach miasta, mundurowi prowadzili wzmożone kontrole stanu trzeźwości jastrzębskich kierowców. Przebadanych zostało tysiąc kierowców, z czego sześciu jechało „po kielichu”. Rekordzistą okazał się jastrzębianin, który miał 2 promile alkoholu we krwi. Został on zatrzymany na ulicy Gagarina.

- Zarówno jemu, jak i pozostałym pijanym użytkownikom dróg grozi dwa lata więzienia oraz utrata prawa jazdy - informuje policja. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobili mężczyznę i zakrwawionego zostawili na klatce Pobili mężczyznę i zakrwawionego zostawili na klatce

Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja Dzień wagarowicza - może zgarnąć was Policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!