Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 17°13°
18 lipca 2014

Policjant na urlopie złapał poszukiwanego

Policjant na urlopie złapał poszukiwanego
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Policjant z Jastrzębia podczas urlopu zatrzymał poszukiwanego przez sąd mężczyznę. 43-latek był poszukiwany od czterach lat. Wymiar sprawiedliwości wydał za nim trzy listy gończe.

Mężczyzna został rozpoznany przez funkcjonariusza z wydziału kryminalnego jastrzębskiej policji, który na co dzień zajmuje się zatrzymywaniem poszukiwanych osób. Policjant był na urlopie, ale zatrzymał mężczyznę i wezwał na miejsce zdarzenia pełniącycych służbę policjantów.

- Policyjne bazy danych wykazały, że mężczyzna poszukiwany był trzema listami gończymi. Jastrzębianin trafił do policyjnego aresztu, skąd jeszcze dzisiaj zostanie doprowadzony do zakładu karnego - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Motocykl wjechał wprost pod autobus Motocykl wjechał wprost pod autobus

78-letnia kobieta zgubiła się o świcie 78-letnia kobieta zgubiła się o świcie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość19.07.2014 7:31

Gorol, setkę to robią w 3 sekundy.

gorol18.07.2014 20:03

Co za leszcz i gamoń dał się zatrzymać jastrzębskiemu tajniakowi? Kryminalni z Jastrzębia to same chłopki z dużymi brzuszkami co nie potrafią nawet przewrotu zrobić, a na "setkę" to mają ponad 20 sekund.

Gość18.07.2014 15:46

Nadgodziny mu wypłacić!:)

Gość18.07.2014 12:27

No to policjant dostanie przeniesienie, zbyt ambitny na Jastrzębie.