Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
18 lipca 2014

Policjant na urlopie złapał poszukiwanego

Policjant na urlopie złapał poszukiwanego
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Policjant z Jastrzębia podczas urlopu zatrzymał poszukiwanego przez sąd mężczyznę. 43-latek był poszukiwany od czterach lat. Wymiar sprawiedliwości wydał za nim trzy listy gończe.

Mężczyzna został rozpoznany przez funkcjonariusza z wydziału kryminalnego jastrzębskiej policji, który na co dzień zajmuje się zatrzymywaniem poszukiwanych osób. Policjant był na urlopie, ale zatrzymał mężczyznę i wezwał na miejsce zdarzenia pełniącycych służbę policjantów.

- Policyjne bazy danych wykazały, że mężczyzna poszukiwany był trzema listami gończymi. Jastrzębianin trafił do policyjnego aresztu, skąd jeszcze dzisiaj zostanie doprowadzony do zakładu karnego - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość19.07.2014 7:31

Gorol, setkę to robią w 3 sekundy.

gorol18.07.2014 20:03

Co za leszcz i gamoń dał się zatrzymać jastrzębskiemu tajniakowi? Kryminalni z Jastrzębia to same chłopki z dużymi brzuszkami co nie potrafią nawet przewrotu zrobić, a na "setkę" to mają ponad 20 sekund.

Gość18.07.2014 15:46

Nadgodziny mu wypłacić!:)

Gość18.07.2014 12:27

No to policjant dostanie przeniesienie, zbyt ambitny na Jastrzębie.