Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
22 lipca 2014

Rozbudują skrzyżowanie na ulicy Turystycznej

Rozbudują skrzyżowanie na ulicy Turystycznej
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Mieszkańcy osiedla Barbary zdecydowali na co przeznaczą środki w ramach budżetu obywatelskiego. Rozbudowane zostanie skrzyżowanie.

Na ulicy Turystycznej zostanie rozbudowane oraz zabezpieczone skrzyżowanie przy przedszkolu nr 19.

Wcześniej, inne osiedla decydowały o środkach z budżetu obywatelskiego. Na początku lipca mieszkańcy osiedla Zofiówka oraz Staszica zdecydowali o remoncie chodników.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar sklepu przy ulicy Turystycznej Pożar sklepu przy ulicy Turystycznej

Starsi ludzie boją się przejść przez ulice, bo nie działa sygnalizacja Starsi ludzie boją się przejść przez ulice, bo nie działa sygnalizacja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Spostrzegawczy24.07.2014 19:25

Co znaczy "zabezpieczone skrzyżowanie"? Naprawdę zabezpieczone skrzyżowanie jest skrzyżowaniem dwupoziomowym. Czyżby kolejne światła? Wymysł człowieka bez wyobraźni. W Jastrzębiu jest przesyt świateł. Powinny działać tylko w określonych godzinach a nie całą dobę w wszystkie dni tygodnia. Czy znajdzie się osobą inteligentna, z wyobraźnią w UM, która ukróci ten przesyt. Przejazd o każdej porze przez miasto wydłużył się o 2,5 do 2 minut. To bardzo dużo jak na tak niewielkie miasto.

xxx23.07.2014 19:21

Ciekaw jestem co powstanie na tym skrzyżowaniu - może będzie to Rondo . Lub sygnalizacja świetlna lub coś innego. Jak ktoś z Państwa coś w tej sprawie wie to proszę napisać

Barbara22.07.2014 21:17

Świateł mamy już dosyć. Źle działających. Hamujących naturalny przepływ pojazdów. Przez to że wyjazd z Granicznej jest trudny wypadków jest tu mało. Największym wykroczenie jest jazda Al. Piłsudskiego lewym pasem przed skrzyżowaniem jadąc od strony wiaduktu. Z tego pasa wolno tylko skręcić w lewo w Graniczną. Przydał by się od czasu do czasu patrol policji z radarem. Zwłaszcza wieczorem, gdy ruszają kierowcy pozbawieni wyobraźni.

Jojo22.07.2014 18:17

Wyjazd z Granicznej jest bardzo bezpieczny! Wielkie niebezpieczeństwo istnieje na skrzyżowaniu przy Kauflandzie i ulicy Slaskiej z Bożka! Tam światła odgrywają bardzo istotną rolę!

Jola22.07.2014 11:08

A wyjazd z Granicznej???????Dalej czekamy na wypadki, nikogo nie interesuje?