Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
23 lipca 2014

Powstał serwis dla kibiców GKS-u 1962

Powstał serwis dla kibiców GKS-u 1962

www.koszulka.gksjastrzebie.com - tak brzmi adres nowego serwisu internetowego dla kibiców jastrzębskiego klubu. Na stronie można zamieścić swoje zdjęcie na numerze ulubionego piłkarza.

Serwis umożliwia wgranie swojego zdjęcia lub logo na numerze wybranego piłkarza. Takie zdjęcie za opłatą 200 zł będzie widoczne przez cały sezon w serwisie koszulka.gksjastrzebie.com. Wpłacona kwota wędruje do budżetu klubu i tym samym, kibice mogą wesprzeć GKS finansowo. 23 lipca odbyła się konferencja prasowa prezentująca nowinkę dla fanów piłki nożnej w Jastrzębiu.

- W rundzie jesiennej sezonu 2014/2015 koszulki dostępne będą tylko w internecie. Jednak już wiosną Wasze zdjęcia zostaną umieszczone na nowych strojach drużyny - informuje klub.

Przypomnijmy, że piłkarze Grzegorza Łukasika rozpoczną trzecioligowe zmagania już 26 lipca na stadionie w Jastrzębiu. Rozegrają wtedy spotkanie z Górnikiem Wesoła.

Polub i udostępnij
Czytaj też

GKS Jastrzębie przegrywa z Katowicami na Harcerskiej GKS Jastrzębie przegrywa z Katowicami na Harcerskiej

Duże siły policyjne na meczu - video Duże siły policyjne na meczu - video

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Adam23.07.2014 13:45

200 zł
słownie dwieście złotych>

Hmm za miejsce na portalu??

menel23.07.2014 13:24

ciekawe ilu kibiców wesprze klub w ten sposób ?

trololo23.07.2014 12:22

Aha.

Gość23.07.2014 12:07

też mi coś, gdyby to była prawdziwa koszulka, gdzie kibic może wybrać swój nadruk a potem w niech chodzić na mecze to rozumiem.

Jojo23.07.2014 11:44

Jo chca koszulka ino z moim nozwiskiem! My gromy w trzecio liga i wspieromy nojlepszom druzyna!