Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
24 lipca 2014

Remont na ul. Zdrojowej. Będą utrudnienia

Remont na ul. Zdrojowej. Będą utrudnienia
fot. Maciej Gucik / UM Jastrzębie

1 sierpnia rozpocznie się remont mostku na ulicy Zdrojowej. Kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami aż do końca października.

Niedługo ruszą prace związane z remontem mostku oraz kładki dla pieszych na ulicy Zdrojowej, w rejonie ronda. Prace obejmą m.in. wymianę nawierzchni, remont nawierzchni na dojazdach, wymianę barier ochronnych, a także remont skarp i umocnienie brzegów potoku Jastrzębianki. Remontu doczeka się także kładka dla pieszych.

Prace rozpoczną się 1 sierpnia i mają potrwać do 31 października. Objazd będzie odbywał się ulicami Psczyńską, al. Piłsudskiego i 11 Listopada.

Koszt prac to ponad 0,5 mln zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rozbudowa ZS nr 9 rozpoczęta. Kosztuje 1,6 mln zł Rozbudowa ZS nr 9 rozpoczęta. Kosztuje 1,6 mln zł

Będą utrudnienia w ruchu z powodu biegu Będą utrudnienia w ruchu z powodu biegu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Piotr G. 26.07.2014 21:27

Prawdomowny o czym Ty piszesz?
Przeczytaj jeszcze raz.

Prawdomowny26.07.2014 17:47

Szkoda tych wiaduktow. Jakby nie spojrzec to jednak kawalek historii miasta, kolejowej historii, ktorej sie wlasnie ostatecznie odcina droge powrotu. A tak przyo kazji, mozna bylo pomyslec, nie burzyc wiaduktow i na wale kolejowym zrobic sciezke rowerowa. Koszty nie bylyby tak duze poniewaz w wiekszosci miejsc torow juz nie ma wiec prace nie bylyby trudne. Ale to trzeba chciec cos zrobic a nie udawac. Pozdrawiam myslacych..

Gość25.07.2014 14:15

Istniej taki projekt ?Most w 3 miesiące?, ale dotyczy budowy obiektów mostowych o rozpiętości przęseł do 80 m. Gdyby pod Zdrojową budowano metro, bo roboty zostałyby zakończone wcześniej.

Gość25.07.2014 8:18

Trzy miesiące taki remont? Gdyby tacy wykonawcy odbudowywali Polskę po wojnie, to do dzisiaj mielibyśmy ruiny.

Adam25.07.2014 7:39

gdzie ta kładka gdzie ten most bo nie kumam

daros24.07.2014 14:28

Jaja se kur...robicie. Do pracy przez oś III.Niech pracują w nocy. Z drogi na basen zrobią kierowcy główną arterie. Dojdzie do tragedii

Gość24.07.2014 12:53

Nie dość że do Połomi i tak już trzeba jeździć dookoła to teraz jeszcze trzeba będzie mijać zdrój ehh

Pokaż wszystkie opinie (9)