Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
24 lipca 2014

Remont na ul. Zdrojowej. Będą utrudnienia

Remont na ul. Zdrojowej. Będą utrudnienia
fot. Maciej Gucik / UM Jastrzębie

1 sierpnia rozpocznie się remont mostku na ulicy Zdrojowej. Kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami aż do końca października.

Niedługo ruszą prace związane z remontem mostku oraz kładki dla pieszych na ulicy Zdrojowej, w rejonie ronda. Prace obejmą m.in. wymianę nawierzchni, remont nawierzchni na dojazdach, wymianę barier ochronnych, a także remont skarp i umocnienie brzegów potoku Jastrzębianki. Remontu doczeka się także kładka dla pieszych.

Prace rozpoczną się 1 sierpnia i mają potrwać do 31 października. Objazd będzie odbywał się ulicami Psczyńską, al. Piłsudskiego i 11 Listopada.

Koszt prac to ponad 0,5 mln zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rusza miejski plan naprawy wiaduktów Rusza miejski plan naprawy wiaduktów

Rusza remont wiaduktu. Objazdy Rusza remont wiaduktu. Objazdy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
Piotr G. 26.07.2014 21:27

Prawdomowny o czym Ty piszesz?
Przeczytaj jeszcze raz.

Prawdomowny26.07.2014 17:47

Szkoda tych wiaduktow. Jakby nie spojrzec to jednak kawalek historii miasta, kolejowej historii, ktorej sie wlasnie ostatecznie odcina droge powrotu. A tak przyo kazji, mozna bylo pomyslec, nie burzyc wiaduktow i na wale kolejowym zrobic sciezke rowerowa. Koszty nie bylyby tak duze poniewaz w wiekszosci miejsc torow juz nie ma wiec prace nie bylyby trudne. Ale to trzeba chciec cos zrobic a nie udawac. Pozdrawiam myslacych..

Gość25.07.2014 14:15

Istniej taki projekt ?Most w 3 miesiące?, ale dotyczy budowy obiektów mostowych o rozpiętości przęseł do 80 m. Gdyby pod Zdrojową budowano metro, bo roboty zostałyby zakończone wcześniej.

Gość25.07.2014 8:18

Trzy miesiące taki remont? Gdyby tacy wykonawcy odbudowywali Polskę po wojnie, to do dzisiaj mielibyśmy ruiny.

Adam25.07.2014 7:39

gdzie ta kładka gdzie ten most bo nie kumam

daros24.07.2014 14:28

Jaja se kur...robicie. Do pracy przez oś III.Niech pracują w nocy. Z drogi na basen zrobią kierowcy główną arterie. Dojdzie do tragedii

Gość24.07.2014 12:53

Nie dość że do Połomi i tak już trzeba jeździć dookoła to teraz jeszcze trzeba będzie mijać zdrój ehh

Pokaż wszystkie opinie (9)