Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
24 lipca 2014

Bilans burzy: Powalone drzewa i zalane ulice

Bilans burzy: Powalone drzewa i zalane ulice
fot. olegmohr / photoxpress.com

W środę, 23 lipca, jastrzębscy strażacy mieli ręce pełne roboty. Wszystko przez ulewy i burze, które szalały nad naszym miastem.

Silny wiatr powalił kilka drzew. Konary spadły na ulicy Kurpiowskiej, Świerczewskiego i Wielkopolskiej, gdzie drzewo lekko uszkodziło stojące niedaleko samochody.

Strażacy pracowali również przy likwidacji zalewiska jakie utworzyło się na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego z ulicą Pszczyńską. 20-metrowa kałuża wody uniemożliwiała kierowcom swobodne poruszanie się po ulicy. Powodem była niedrożna studzienka kanalizacyjna.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
Górnik29.07.2014 12:19

Marcin lubi szpanować co nie świadczy o nim dobrze. jesteś sztygarem w swoim domu gdy nikogo w nim nie ma. Zazdrościsz górnikom. Jesteś, wręcz chory na tym punkcie. Niedobrze.
Górnictwo to nie jest dobre miejsce pracy. Reprezentujesz ludzi, którzy nie wiedzą co to praca na dole. Myślisz, że polega na dobrych zarobkach. Lepiej, żebyś się nigdy nie przekonał jak naprawdę i czym grozi ta praca. Nie szpanuj!

Gość27.07.2014 8:10

Marcin, nie pij po pracy, a nie będziesz zmęczony.

MARCIN.P.25.07.2014 15:05

WYBACZCIE LUDZISKA ZA TEN FILMIK - ALE BYŁEM ZMĘCZONY PO CIĘŻKIEJ PRACY w KOPALNI - DLA CIEKAWSKICH - JESTEM SZTYGAREM i ZARABIAM 6tys netto miesięcznie ;-)

Gość25.07.2014 11:23

Film Marcina jest wciągający, jak polski serial.

Gość25.07.2014 8:16

MARCIN.P., pierwsza komórka?

House24.07.2014 23:11

Jak to co ? Blokers :)
Coz innego mozna robic w "klatkach", bedac przez cale zycie otoczony innymi blokersami :)

Gość24.07.2014 22:51

Co Tobą kierowało że postanowiłeś nagrać 10 minut deszczu? Naprawdę ciekawi mnie Twoje hobby zwłaszcza że widzę że to nie pierwszy raz.

Pokaż wszystkie opinie (11)