Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
29 lipca 2014

Powiesił się na wiadukcie na Pszczyńskiej

Powiesił się na wiadukcie na Pszczyńskiej
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

28 lipca po północy na jednym z wiaduktów w Jastrzębiu-Zdroju powiesił się mężczyzna. Zdarzenie zgłosiły przypadkowe osoby, które przechodziły w pobliżu.

Mężczyzna nie był mieszkańcem Jastrzębia-Zdroju, ale przebywał tutaj tymczasowo. Na miejsce wezwano strażaków, którzy musieli odciąć wisielca.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej 3-letnie dziecko błąkało się wieczorem w Szerokiej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
smutna31.07.2014 21:00

Dlaczego jest w nas tyle pogardy dla innych ? Nie potrafimy szczerze porozmawiać twarzą w twarz ,a za plecami język nam się cudownie rowiązuje . Niektórzy aż kipią z nienawiści ,patrzą z góry na biedniejszego ,słabszego od siebie .Zamiast realnej pomocy stać ich tylko na drętwe kazania i pouczanie .Pełno takich nauczycieli życia .Są mądrzy do pierwszej gorzkiej lekcji w ich życiu.Zal człowieka .

menel31.07.2014 13:11

Jan Parzydlak tvn kłamie

ryba31.07.2014 8:55

banda kre........ pisze ćpun,pijak
To był młody chłopak któremu nie pomógł na czas nikt bliski
Przez takich ignorantów tacy ludzie nie widza inego wyjścia
Szkoda chłopaka mam nadzieje ze ci tam lepiej koleszko +++++

Jan Parzydlak 30.07.2014 21:48

Nie szufladkujcie samobójców na alkoholików i ćpunów. Ludzie często zostają bez środków do życia. Bez perspektyw, bez pracy i po uszy w długach. Gdzie jedynym ratunkiem jest sznur. Ciężko wam to zrozumieć w mieście gdzie większość pracuje pod JSW S.A i ma pewność kiedy przyjdzie 10 każdego miesiąca to wypłata jest na koncie. Rozejrzyjcie się dokoła. Coraz częściej widać ludzi grzebiących po śmietnikach i nie są to osoby zbierające złom a często zwykli ludzie którym brakuje na chleb. Wyłączcie TVN i patrzcie dokoła co się dzieje. Oceniać Wam nie wolno. Bo jeśli ktoś podejmuje taki krok, to nie ma już nic do stracenia.

Pan InformatorPan Informator30.07.2014 10:53

@dno, jak się czyta newsa dwa dni po wydarzeniu to rzeczywiście news ma kilka dni. Proszę zawracać uwagę na daty zamieszczania informacji.

dno30.07.2014 10:34

Osoby nie przechodziły, tylko przejeżdżały bo przez Baranią Górę za bardzo nie ma jak przejść. A poza tym to news ma już kilka dni...

zołza z zofiówki29.07.2014 19:47

A co jeśli chłopak miał za dużo na głowie.Potrzeba dużej odwagi by to zrobić samemu sobie:(

Pokaż wszystkie opinie (9)