Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
29 lipca 2014

To już pewne. Będzie plac do street workoutu

To już pewne. Będzie plac do street workoutu
fot. fot. UM Jastrzębie

Mieszkańcy osiedla Morcinka zdecydowali już o zadaniach jakie zrealizują w ramach budżetu obywatelskiego na rok 2015. Wybudowany zostanie m.in. plac do street workout-u.

O projekcie placu do street workout-u pisaliśmy już w maju. Wtedy były to jednak tylko plany. Teraz projekt pomysłodawców zostanie zrealizowany na osiedlu Morcinka. Tam mieszkańcy niedawno zdecydowali o jego budowie w 2015 roku. Oprócz niego, w ramach budżetu obywatelskiego, zakupione zostaną  urządzeni do organizacji inicjatyw integracyjno–edukacyjno–rekreacyjnych.

Zobacz też: Powstanie plac do street workout-u?

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rocznica śmierci śp. Norberta Małolepszego Rocznica śmierci śp. Norberta Małolepszego

Przybywa coraz więcej boisk w naszym mieście Przybywa coraz więcej boisk w naszym mieście

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
nn08.08.2014 10:51

plac do workoutu - drążki typu na ktorych da sie pocwiczyc uzywajac wlasnej masy ciala,
na zofiowce by sie przydał taki !! prędzej dzieciakom place zabaw zlikwidują niz to zrobią bo powooli juz znikają ;/ :) ale i tak dobrze ze cos ruszylo na innym z osiedli bynajmniej będzie to coś dla ludzi którzy chcą zrobić coś ze swoim zyciem a nie stanie w bramie elo

tam31.07.2014 14:40

dziwne je to ze ni we bziu bydzie

Paweł30.07.2014 10:20

Na Bożka przewodniczącym jest niejaki Chmielewski Mariusz - asystent posła Matusiaka i wszystko jasne.

Jorg30.07.2014 7:15

na Morcinka mają dobrego gospodarza. Ja mieszkam na Bożka i tam przewodniczący nie złozył nawet wniosku i przepadło 60 tysięcy złotych!

Adam29.07.2014 23:57

KUR#A ana przyjaźni dalej nic

jaa29.07.2014 23:48

co to jest workout?

Jin29.07.2014 18:53

Czyli tak - mieszkańcy dostali parę groszy ( no bo taka prawda) i np. budują się chodniki ( osiedle 6) i np. place do street workout-u. Co by było gdyby mieszkańcy nie mieli tych paru groszy? NIC. Nic by się nie wybudowało. To teraz w drugą stronę. Co by było gdyby rządził ktoś normalny?

Pokaż wszystkie opinie (9)