Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
30 lipca 2014

Przedsiębiorco, możesz jeszcze zorganizować staż

Przedsiębiorco, możesz jeszcze zorganizować staż

Powiatowy Urząd Pracy poinformował, że jest jeszcze możliwość organizacji staży. Nabór wniosków prowadzony będzie w ramach środków rezerwy Ministra Pracy.

Wnioski na staż można składać od 4 do 11 sierpnia. Preferowane będą wnioski organizatorów, którzy zadeklarują zatrudnienie po zakończeniu stażu. Staże są kierowane do osób do 25 roku życia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębski Urząd Pracy wyróżniony Jastrzębski Urząd Pracy wyróżniony

Wiele ścieżek kariery w Jastrzębiu Wiele ścieżek kariery w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Kongres Nowej Prawicy Jastrzębie-Zdrój31.07.2014 12:22

"Przedsiębiorco Ty płać nam podatek dochodowy, składki ZUS, podatek VAT, akcyzy, opłacaj księgową do załatwienia tego wszystkiego a my wspaniałomyślnie zafundujemy Ci stażystę"
- z poważaniem, urzędasy:)

Do 30.07.2014 15:2631.07.2014 8:45

Dlatego ci młodzi, zdolni obsługują zmywaki całego świata.

Gość30.07.2014 15:26

@Śmiech na sali
A próbowałeś kiedyś zatrudnić kogoś, kto w ten sposób wypowiada się o ludziach młodych? Ja tak... i wiesz co? Był najbardziej nieefektownym pracownikiem jakiego miałem. Bardzo szybko został zwolniony. Dziękuje.

Śmiech na sali30.07.2014 14:16

Próbowaliście kiedyś zatrudnić młodego pracownika? 90% z nich nie nadaje się do najprostszej pracy, nawet do kopania rowów. Poziom inteligencji bliski zera, zupełny brak kultury, a właściwie wysoki poziom chamstwa.

Gość30.07.2014 13:59

coraz gorsza organizacja w tej ,,instytucji,, i brak pracy