Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
30 lipca 2014

15-latek przyłapany na kradzieży alkoholu

15-latek przyłapany na kradzieży alkoholu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Sąd zadecyduje o przyszłości 15-latka, który dopuścił się kradzieży alkoholu w jednym ze sklepów w Jastrzębiu-Zdroju. Chłopak został złapany przez ochronę, gdy próbował wyjść ze sklepu.

We wtorek, 29 lipca, 15-letni mieszkaniec naszego miasta wszedł do sklep z zamiarem kradzieży alkoholu. Próbował niepostrzeżenie wyjść obok kasy z butelką wódki. Ochrona sklepu zauważyła jednak młodego złodzieja i zatrzymała go aż do przyjazdu policjantów.

- Skradziony towar wrócił do sprzedaży, natomiast młody jastrzębianin trafił pod opiekę rodziców. Dokumentacja w jego sprawie trafi niebawem do sądu rodzinnego, który zdecyduje o jego dalszym losie - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne" Policja: "Rzetelnie naliczono punkty karne"

Uwaga na fałszywe strony do składania e-PIT-ów Uwaga na fałszywe strony do składania e-PIT-ów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
do do cukiero01.08.2014 0:50

synek, dziadku złoty, prowadzenie pojazfu pod wpływem jest złe i nigdy nie twierziłem inaczej, oszołomie.

do do cukiero31.07.2014 22:40

Szanowny panie, nie gadajmy tu o wypadkach samochodowych, bo jednak pijani i trzeźwi też je powodują. Zasiadanie za kierownicą pod wpływem i nie przestrzeganie przepisów jest złe i nie podlega to dyskusji.

Gość31.07.2014 14:05

Gdyby pochodził z Ukrainy, to miałby prawo do darmowych zakupów. Ukraińcom zapewniamy przez rok mieszkanie i pełne utrzymanie, oraz kieszonkowe. Do tego oczywiście darmową oświatę, a ci z Prawego Sektora leczenie poza kolejką.

Do Cukero31.07.2014 8:42

Dobrze, że Dariusz K. była naćpany, bo nie trafiłby samochodem tej kobiety na przejściu dla pieszych. Przed kilkoma dniami widziałem też naćpanego małolata, który leżał plecami na chodniku i machał nóżkami i rękami, bo nie umiał wstać. A ta inteligencja bijąca z oczu, coś wspaniałego.

Śmiech na sali31.07.2014 8:21

Trudno przesiedzieć cała noc na ławce przed blokiem bez alkoholu, nawet wolontariuszki przysypiają nie chcą świadczyć usług.

cukero31.07.2014 0:34

najważniejsze, zer nie ćpał, to cieszy.

Gość30.07.2014 12:20

Taki staruch chciał się napić? lepiej napiszcie o tych pijanych dziesięciolatkach spacerujących nocami po mieście, z których dumni są rodzice.

Pokaż wszystkie opinie (9)