Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
30 lipca 2014

Trwa przebudowa budynku starej szkoły

Trwa przebudowa budynku starej szkoły
fot. Rafał Stelmaczonek / UM Jastrzębie

Budynek starej szkoły przy Zespole Szkół nr 12 jest remontowany. Całość prac ma się zakończyć w połowie 2015 roku. Remont kosztować będzie ponad 700 tysięcy złotych.

W części dydaktycznej budynku przebudowane zostaną sale, korytarze, sanitariaty a także drzwi wewnętrzne. Roboty obejmą również remont klatki schodowej, udrożnienie kanałów wentylacyjnych, przebudowę instalacji elektrycznej oraz wodno-kanalizacyjnej. Te prace powinny zakończyć się do końca października tego roku.

Dłużej potrwa remont kolejnej części obiektu, który potrwa do połowy 2015 roku.

- Przebudowane zostaną pomieszczenia biblioteki, a lokal mieszkalny będzie zaadaptowany na świetlicę z aneksem kuchennym. W tej części również przewidziano przebudowę instalacji elektrycznej, wod-kan i c.o., a także budowę wentylacji i udrożnienie kanałów wentylacyjnych. Roboty obejmą też wymianę ogrodzenia terenu wokół szkoły - informuje Urząd MIasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Trwa przebudowa za 1,2 mln zł Trwa przebudowa za 1,2 mln zł

Marzą o tym, aby zostać policjantem (video) Marzą o tym, aby zostać policjantem (video)

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
romus01.08.2014 8:42

A skąd mam wiedzieć która to szkoła nr.12