Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
30 lipca 2014

Zostali pobici wracając z wesela. Sprawcy zatrzymani

Zostali pobici wracając z wesela. Sprawcy zatrzymani
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Trzy osoby trafiły do szpitala po bójce, jaka wywiązała między 22-latkami i trzema osoba wracającymi z wesela. Sprawcy zostali złapani jeszcze tego samego dnia.

Zdarzenie miało miejsce w miniony poniedziałek po północy, na osiedlu Przyjaźń. 

- Pomiędzy wracającymi z wesela osobami, a znanymi im z widzenia mężczyznami wywiązała się sprzeczka, podczas której 22-letni sprawcy najpierw grozili pozbawieniem życia, a następnie zaatakowali 40-latka oraz dwie kobiety w wieku 31 i 19 lat - informuje policja.

Napastnicy bili swoje ofiary, uderzając rękoma i kopiąc ich po całym ciele. Cała trójka z licznymi obrażeniami została przewieziona do szpitala. Najpoważniej ranny został 40-latek, który doznał złamania nosa, stłuczenia ręki oraz rozcięcia łuku brwiowego.

Sprawcy zostali złapani jeszcze tego samego dnia. Przyznali się do zarzucanych im czynów. Teraz grozi im kara 3 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

12 i 13-latkowie  napadli i pobili chłopaka 12 i 13-latkowie napadli i pobili chłopaka

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
znawca_tematu02.08.2014 16:19

Nie wiem czy ktokolwiek z was ciskających tutaj w Przyjaźń, zdaje sobie sprawę z tego, że wykazuje się groźniejszą dziczą, bo intelektualną, niż te dwa chłystki, którzy pobili tych ludzi. Nt tego osiedla guzik wiecie, a gęby pełne frazesów i regułek sprzed 15 albo i więcej lat. Opieracie się na chorych, patologicznych wręcz stereotypach i to jest tragedia. Mam znajomego na tym osiedlu i bywam tam. Jest normalne osiedle takie jak wszystkie. Różnica jest taka, że jeszcze kilka lat minie za nim nabędzie ono statusu takiego jak te z centrum miasta. Od wielu lat to osiedle się zmienia. Społeczność specyficznego typu zbierana na nim przed wieloma laty na peryferiach miasta zanika. Teraz wprowadzają się tam i mieszkają ludzie niczym nie różniący się od tych z centrum. Przypisujecie cechy dwóch rynsztokowych przygłupów większej grupie ludzi, o której zielonego pojęcia nie macie. Przez ostatnie 4 lata kiedy tam bywam, nigdy nie zdarzyło się aby codzienne tam życie wyglądało inaczej od tego w centrum miasta. To tylko wasze chore urojenia i opieranie się na stereotypach wymuszone tym, że czujecie potrzebę być od kogoś lepszym, bardziej cywilizowanym i bardziej na poziomie. Niestety mentalnie i intelektualnie jesteście jedynej zwykłym pospólstwem i swołoczą od oglądania debilnych programików "Dlaczego ja!", czy "Trudne sprawy" i pobierającymi wiedzę nt. otaczającej was rzeczywistości z tefauszenowskich Faktów. Wasze wrzaski nt. miejsca, o którym macie zerowe pojęcie po prostu wzbudza litość, a w niektórych momentach bawi.

Centrum31.07.2014 22:02

Ludzie trzeba z tymi bydlakami z Przyjaźni zrobić porządek . Musimy działać wspólnie i współpracować z policją bo inaczej takie sytuacje będa się powtarzały częściej !!! z bandytami nie można się cackać. Nie przymykajmy oczu , te hojraki to wrzód naszego społeczeństwa - bezrobotne szczyle i lenie , jak jesteś z przyjaźni taki jeden mądry z drugim to pokaż co potrafisz w pracy, ale pewnie nieroby chcecie łatwo żyć i nie pracować tylko ćpać po klatkach. Ćpuny !!!!!
Przyjaźń to najgorsz syf . Jak słyszę, że ktoś jest z Przyjaźni to mam już o nim wyrobione zdanie . Mam nadzieję, że są tam jeszcze jacyś normalni ludzie

OBURZONA31.07.2014 12:04

To żadna kara takich to sie powinno zamykać na długie lata i to w więzieniu o zaostrzonym rygorze o chlebie i wodzie albo budować dla nich kamieniołomy Jakby kilku ukarano dla przykładu to reszta może by się nad soba zastanowiła

gość30.07.2014 19:57

są to cwaniaczki bez pracy. Wiem bo tu mieszkam od zawsze. I dzieją się takie akcje coraz częściej!

Czcigodny ze szczytu30.07.2014 17:12

A mówi się żeby w lipcu wesela nie robić :)

heniu30.07.2014 16:39

Do Gość skąd to możesz wiedzieć ze to Kibice GKSu jak nie wiesz to nie gadaj głupot to raz a 2 może to zwykle cwaniaczki bez pracy !

Gość30.07.2014 15:47

Bardzo dobrze. Może w końcu na Krasickim będzie spokój. Ręcę opadają...

Pokaż wszystkie opinie (16)