Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
31 lipca 2014

Zawyją syreny w rocznicę Powstania Warszawskiego

Zawyją syreny w rocznicę Powstania Warszawskiego
sxc.hu

1 sierpnia o godz. 17.00 w całym mieście zawyją syreny. Będzie to test sprawności tych uradzeń, a jednocześnie forma upamiętnienia 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

W ramach testu emitowany będzie dźwięk ciągły trwający trzy minuty, oznaczający odwołanie alarmu.

- W przypadku pojawienia się realnego zagrożenia na terenie województwa w dniu planowanego treningu, np. zagrożenie powodziowe, katastrofa z udziałem NSCH lub innego, zagrażającego większemu obszarowi województwa, trening zostanie odwołany - informuje Urząd Miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Alarm w banku postawił na nogi  mundurowych Alarm w banku postawił na nogi mundurowych

Uwaga! Obowiązuje pierwszy stopień alarmowy Uwaga! Obowiązuje pierwszy stopień alarmowy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
mieszkaniec04.08.2014 14:43

Nie zawyły. Zwróciłem się publicznie do prezydenta miasta o odpowiedź dlaczego tak się stało. Odpowiedzi brak bo pan prezydent miasta nie odpowiada maluczkim. On jest ponad to. To mnie obraża i wieli innych mieszkańców z którymi rozmawiałem.

Kay02.08.2014 13:06

aby uciąć dyskusję informuję że obowiązujący czas w Bziu to UTC+2.08

Gość02.08.2014 8:41

Syreny, jak całe miasto, też opóźnione.

Artur01.08.2014 17:12

U nas w Jastrzębiu najwyraźniej mamy inny czas niż ten Warszawski. Syreny wyją od 17:08.
Parodia!

PS Chwała bohaterom

jimmy01.08.2014 17:10

Troll bagienny. Myślę, że więcej ludzi zainteresuje się historią naszego kraju niż zdezelowanym autobusem linii 112, bo ci dojazd nie będzie pasował. Trochu kultury!

troll bagiennytroll bagienny31.07.2014 13:19

1 sierpnia zostanie zamknięta ulica zdrojowa od ronda w Zdroju do pszczyńskiej. Może k.... jakieś szczegóły odnośnie np. lini 112 ze Zdroju na Borynię....myślę że to interesuje mieszkańców bardziej niż wycie syren. i jeszcze jedno dlaczego rozbiera sie zupełnie dobry chodnik z kostki brukowej na wodzisławskiej visa vi BP. Czy płaci za to właściciel sklepu Aldi czy miasto. Czekam na odpowiedż.

Pokaż wszystkie opinie (9)