Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
31 lipca 2014

Zawyją syreny w rocznicę Powstania Warszawskiego

Zawyją syreny w rocznicę Powstania Warszawskiego
sxc.hu

1 sierpnia o godz. 17.00 w całym mieście zawyją syreny. Będzie to test sprawności tych uradzeń, a jednocześnie forma upamiętnienia 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

W ramach testu emitowany będzie dźwięk ciągły trwający trzy minuty, oznaczający odwołanie alarmu.

- W przypadku pojawienia się realnego zagrożenia na terenie województwa w dniu planowanego treningu, np. zagrożenie powodziowe, katastrofa z udziałem NSCH lub innego, zagrażającego większemu obszarowi województwa, trening zostanie odwołany - informuje Urząd Miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Spodziewany nalot wrogiego samolotu Spodziewany nalot wrogiego samolotu

74. rocznica Powstania Warszawskiego.  Zawyją syreny 74. rocznica Powstania Warszawskiego. Zawyją syreny

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (9)
mieszkaniec04.08.2014 14:43

Nie zawyły. Zwróciłem się publicznie do prezydenta miasta o odpowiedź dlaczego tak się stało. Odpowiedzi brak bo pan prezydent miasta nie odpowiada maluczkim. On jest ponad to. To mnie obraża i wieli innych mieszkańców z którymi rozmawiałem.

Kay02.08.2014 13:06

aby uciąć dyskusję informuję że obowiązujący czas w Bziu to UTC+2.08

Gość02.08.2014 8:41

Syreny, jak całe miasto, też opóźnione.

Artur01.08.2014 17:12

U nas w Jastrzębiu najwyraźniej mamy inny czas niż ten Warszawski. Syreny wyją od 17:08.
Parodia!

PS Chwała bohaterom

jimmy01.08.2014 17:10

Troll bagienny. Myślę, że więcej ludzi zainteresuje się historią naszego kraju niż zdezelowanym autobusem linii 112, bo ci dojazd nie będzie pasował. Trochu kultury!

troll bagiennytroll bagienny31.07.2014 13:19

1 sierpnia zostanie zamknięta ulica zdrojowa od ronda w Zdroju do pszczyńskiej. Może k.... jakieś szczegóły odnośnie np. lini 112 ze Zdroju na Borynię....myślę że to interesuje mieszkańców bardziej niż wycie syren. i jeszcze jedno dlaczego rozbiera sie zupełnie dobry chodnik z kostki brukowej na wodzisławskiej visa vi BP. Czy płaci za to właściciel sklepu Aldi czy miasto. Czekam na odpowiedż.

Pokaż wszystkie opinie (9)