Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
31 lipca 2014

Jastrzębska policja chwali się nowym radiowozem

Jastrzębska policja chwali się nowym radiowozem
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Policjanci z komendy w Jastrzębiu-Zdroju otrzymali nowy radiowóz. Na zakup samochodu, o wartości przeszło 60 tysięcy złotych, ponad połowę środków przeznaczyło miasto, natomiast pozostała część została pokryta ze środków budżetowych Policji.

- Kia ceed będzie służyć policjantom ruchu drogowego. Nowy oznakowany radiowóz policyjny, wyposażony jest w benzynowy silnik o pojemności 1,6 litra i mocy 100 koni mechanicznych. Obok niezbędnego sprzętu, nowa kia posiada klimatyzację, 6-biegową skrzynię biegów, ABS oraz ledowe lampy - informuje jastrzębska komenda.

Pojazd zakupiony został ze środków przekazanych przez miasto, w kwocie 36 tysięcy złotych oraz własnych środków budżetowych Policji. Radiowóz będzie służył w codziennej służbie policjantom jastrzębskiego wydziału ruchu drogowego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
gustawo08.08.2014 3:00

100 KM i takie mułowate auto do drogówki?to jakaś kpina:):):)ja mam 12 letni samochód o takiej samej pojemności i oni tą kijanka nigdy mnie nie dogonią hehehe.Nic tylko pogratulować wyboru:) jak byście panowie policjanci chcieli szybszy samochód po atrakcyjnej cenie,to mogę wam sprzedać mój,ma to wszystko co te wasze cudo:):):)

Gość01.08.2014 8:58

Byle nie prowadziła ta blondynka, która nie wie co to kierunkowskaz.

xxx31.07.2014 22:17

wow. całe 100 KM dla drogówki!!! bójcie się skuteromaniacy...

Artór31.07.2014 20:28

Wspaniale, o zakupie nowych długopisów dla funkcjonariuszy też napiszecie?

Logik31.07.2014 16:06

Mieszkam i pracuję w Czechach i nikt tutaj na portalach miejskich nie robi ze zwykłej rzeczy sensacji. XXI wiek i chyba to powinno być normalnością, że policja posiada radiowóz w dobrym stanie z klimatyzacją, albo np że ktoś ukończył droge czy tez wyremontował szkołę. Kiedy na miłość boską zmieni się mentalność ludzi, którzy nas pasą ogłaszaniem takich "sukcesów".

NFS31.07.2014 16:01

Wow! Wypas :D

troll bagiennytroll bagienny31.07.2014 14:34

Ja pytam gdzie informacje o zamknięciu ul. zdrojowej od jutra!!!!!! co mnie obchodzi nowy samochód dla policji , przecież wiadomo , ze nie będą poruszać się na latających dywanach.Zakup nowego wozu urasta do rangi wydarzenia medialnego , które może warto uczcić np. festynem.....

Pokaż wszystkie opinie (8)