Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
4 sierpnia 2014

Pierwsze spotkanie prezesa JSW w nowej kopalni

Pierwsze spotkanie prezesa JSW w nowej kopalni
fot. Dawid Lach / jsw.pl

W miniony piątek, 1 sierpnia, prezes JSW Jarosław Zagórowski spotkał się z kierownictwem kopalni Knurów-Szczygłowice. Było to pierwsze spotkanie w tym gronie po podpisaniu umowy zakupu kopalni.

- Ta transakcja ma głęboki sens zarówno z punktu widzenia interesów JSW, jak i Waszego zakładu. Chcemy wykorzystać zasoby i rozwinąć Wasz potencjał – zarówno osobowy, jak i techniczny. Zależy nam na tym, aby w najbliższej przyszłości kopalnia była istotnym producentem najwyższej jakości węgla koksowego,  w którego produkcji, wzbogacaniu i sprzedaży JSW ma olbrzymie doświadczenie - mówił Jarosław Zagórowski podczas spotkania.

Przypomnijmy, że kopalnia Knurów-Szczygłowice przeszła w ręce Jastrzębskiej Spółki Węglowej 31 lipca, po podpisaniu końcowej umowy. Więcej o tym pisaliśmy w tym artykule.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy

Emeryci bez deputatu piszą list do premiera Emeryci bez deputatu piszą list do premiera

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
hajer06.08.2014 22:00

Jak Państwo od siebie kupuje swoją kopalnie?To absurd:-)

Gość05.08.2014 12:43

no i to jeszcze niepotrzebnego sprzetu jakiego jest pelno na kopalniach jsw ale co tam szukajmy oszczednosci gdzie indziej prawda naczelniku??

leaOkadia05.08.2014 12:16

r.i.p. jsw

Gość05.08.2014 8:44

Domyślam się, że teraz JSW przystąpi do hurtowych zakupów nowego sprzętu dla kopalni ?

minning04.08.2014 16:04

dobry pomysł oby tak dalej

Gość04.08.2014 12:49

Spada sprzedaż węgla, kupuje się więc kolejną kopalnię. Brakuje środków finansowych, kupuje się więc hotel, który następnie przy ponoszeniu sporych kosztów się wyburza. Brakuje na wypłatę ekwiwalenty za węgiel, płaci się po kilkaset tysięcy przeciętnym siatkarzom i włoskim trenerom. Ciekawy sposób zarządzania spółkom.

gorol04.08.2014 10:41

Czyli naczelnik "obozu pracy" pojawił się w nowym obozie?