Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
5 sierpnia 2014

Rzucił się z toporem na swoją rodzinę

Rzucił się z toporem na swoją rodzinęTakiego toporu używał 54-latek
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

2 lata pozbawienia wolności grożą mieszkańcowi Wodzisławia, który w minioną niedzielę groził pozbawieniem życia swojej rodzinie. Mężczyzna był znany organom ścigania.

Zdarzenie miało miejsce 3 sierpnia w godzinach rannych. Na jednej z prywatnych posesji w Jastrzębiu-Zdroju, mężczyzna z toporem w jednej ręce i sznurem w drugiej, groził rodzinie pozbawieniem życia. W trakcie gdy 54-latek "szalał" na posesji, rodzina wezwała policję.

- "Zimna krew", którą zachowali policjanci sprawiła, że mężczyzna szybko został obezwładniony i trafił do policyjnego aresztu - informuje policja.

Mężczyzna jest znany miejscowym organom ścigania. Teraz grożą mu 2 lata pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach Uwaga! Oszuści krążą po osiedlach

Zaatakował ekspedientkę nożem Zaatakował ekspedientkę nożem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!