Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
8 sierpnia 2014

Diament w trakcie rozbiórki. Zobacz zdjęcia

Diament w trakcie rozbiórki. Zobacz zdjęciaZobacz więcej zdjęć
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Kilka tygodni temu rozpoczęła się rozbiórka hotelu Diament. Symbol Jastrzębia zniknie z powierzchni do końca tego roku.

O rozbiórce Diamentu zdecydował właściciel czyli Jastrzębska Spółka Węglowa. Na tym miejscu ma się pojawić nowy obiekt - Centrum Usług Wspólnych, gdzie mieścić się będą m.in. firmy z Grupy JSW. Jego budowa rozpocznie się dopiero za kilka lat, ze względu na trwający ciągle kryzys w branży górniczej.

Zobacz jak wyglądało wnętrze hotelu sprzed rozbiórki:

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przerwano Walne Zgromadzenie JSW. Będzie 1 mld zł kredytu? Przerwano Walne Zgromadzenie JSW. Będzie 1 mld zł kredytu?

Zmiany we władzach Jastrzębskiej Spółki Węglowej Zmiany we władzach Jastrzębskiej Spółki Węglowej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (18)
Ha01.09.2014 0:53

JSW pod przywództwem Zagórowskiego w kiepskiej sytuacji, a wręcz tragicznej. Ale jak ma być inaczej skoro wyrzucają pieniądze w błoto. Czy nie lepiej było przeznaczyć Diament na mieszkania komunalne lub socjalne niż na dalszą siedzibę biurokratów - nierobów z JSW.

hejk10.08.2014 18:11

przelewanie kasy z jednej kieszonki do drugiej, przecież ten kotel należał do kopalń, p[rzez kopalnie został zbudowany, potem przekazany spółce córce i odkupiony za miliony od tej spółki córki w celu wyburzenia. Śmierdzi tu przekrętem na kilometr.

do Gość10.08.2014 17:45

Bo prokuratura stoi na straży tego ''porządku'' i żadnemu pasożytowi nigdy nic się nie stanie, kolego

Gość10.08.2014 11:14

Ciekawe dlaczego jastrzębska prokuratura nigdy nie wszczyna postępowań na podstawie doniesień prasowych? Przecież ma takie możliwości, a dziesiątki opisywanych spraw śmierdzi z daleka.

gustawo10.08.2014 7:23

ludzie,to prosty przykład jak się wyprowadza kasę z JSW a wzbogacił się tylko zarząd JSW i nasze niedołężne władze miasta z naszym niedorozwiniętym prezydentem miasta na czele,oczywiście chodzi mi o wpływy na prywatne kąta(a ludzie nie mają gdzie mieszkać)

słowik09.08.2014 18:54

W nosie mam co bogaty robi ze swoimi pieniędzmi, może sobie d... podcierać, ale krew mnie zalewa kiedy bogaty ma w pogardzie biednych, którzy robią na jego bogactwo i bogaty robi co chce.A kto robi na to że w JSW są ''bogaci''?

Ta co ma najmniej do gadania 09.08.2014 18:35

pewnie zamiast firmy z Grupy JSW wybudują nam nową biedronkę czy rossmana ;/

Pokaż wszystkie opinie (18)