Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
12 sierpnia 2014

Można się starać o dofinansowanie podręczników

Do 5 września rodzice uczniów mogą w swoich szkołach składać wnioski o przyznanie pomocy w ramach rządowego programu „Wyprawka szkolna”.

W tym roku programem objęci są uczniowie rozpoczynający we wrześniu edukację szkolną w klasach II, III lub VI szkoły podstawowej i ogólnokształcącej szkoły muzycznej I stopnia, klasie III szkoły ponadgimnazjalnej, klasie VI ogólnokształcącej szkoły muzycznej II stopnia i ogólnokształcącej szkoły sztuk pięknych, klasie III liceum plastycznego oraz w klasach III lub IX ogólnokształcącej szkoły baletowej.

Dofinansowanie zakupu podręczników w 2014 r. będzie wynosić: klasy II - III - do 225 zł, kl. VI szkoły podstawowej - do 325 zł, kl. III zasadniczej szkoły zawodowej - do 390 zł, kl. III szkoły ponadgimnazjalnej (LO, technikum) - do 445 zł.

Szczegółowe zasady przyznawania pomocy umieszczono na stronie jastrzębskiego magistratu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miasto poszukuje dyrektorów Miasto poszukuje dyrektorów

Prawie 900 tys. zł dla jastrzębskich szkół Prawie 900 tys. zł dla jastrzębskich szkół

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
zołza z zofiówki13.08.2014 10:53

He,he w III klasie szkoły zawodowej to przecież głownie zostaje praktyka