Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-2°
12 sierpnia 2014

Można się starać o dofinansowanie podręczników

Do 5 września rodzice uczniów mogą w swoich szkołach składać wnioski o przyznanie pomocy w ramach rządowego programu „Wyprawka szkolna”.

W tym roku programem objęci są uczniowie rozpoczynający we wrześniu edukację szkolną w klasach II, III lub VI szkoły podstawowej i ogólnokształcącej szkoły muzycznej I stopnia, klasie III szkoły ponadgimnazjalnej, klasie VI ogólnokształcącej szkoły muzycznej II stopnia i ogólnokształcącej szkoły sztuk pięknych, klasie III liceum plastycznego oraz w klasach III lub IX ogólnokształcącej szkoły baletowej.

Dofinansowanie zakupu podręczników w 2014 r. będzie wynosić: klasy II - III - do 225 zł, kl. VI szkoły podstawowej - do 325 zł, kl. III zasadniczej szkoły zawodowej - do 390 zł, kl. III szkoły ponadgimnazjalnej (LO, technikum) - do 445 zł.

Szczegółowe zasady przyznawania pomocy umieszczono na stronie jastrzębskiego magistratu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębie dostanie ponad 2 mln dofinansowania ? Jastrzębie dostanie ponad 2 mln dofinansowania ?

Jastrzębska nauczycielka najlepsza Jastrzębska nauczycielka najlepsza

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
zołza z zofiówki13.08.2014 10:53

He,he w III klasie szkoły zawodowej to przecież głownie zostaje praktyka