Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 10°
12 sierpnia 2014

Policja: Czterech pijanych kierowców w weekend

Policja: Czterech pijanych kierowców w weekend
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W ostatni weekend na drogach całego województwa policjanci prowadzili akcję „Trzeźwość”. Celem działań była eliminacja nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego, a także poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Akcja rozpoczęła się w sobotę o godzinie 20.00, a zakończyły w niedzielę o godz. 04.00 rano. - Wzmożone kontrole kierujących pojazdami miały na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, m.in., poprzez eliminację ich nietrzeźwych uczestników - wyjaśniają policjanci..

W Jastrzębiu w trakcie działań skontrolowano łącznie 755 kierujących, z czego 4 kierowców było na „podwójnym gazie”. Policja przypomina, za jazdę w stanie nietrzeźwości, poza utratą prawa jazdy grozi kara nawet 2 lat więzienia

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!