Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°-1°
12 sierpnia 2014

Policja: Czterech pijanych kierowców w weekend

Policja: Czterech pijanych kierowców w weekend
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W ostatni weekend na drogach całego województwa policjanci prowadzili akcję „Trzeźwość”. Celem działań była eliminacja nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego, a także poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Akcja rozpoczęła się w sobotę o godzinie 20.00, a zakończyły w niedzielę o godz. 04.00 rano. - Wzmożone kontrole kierujących pojazdami miały na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, m.in., poprzez eliminację ich nietrzeźwych uczestników - wyjaśniają policjanci..

W Jastrzębiu w trakcie działań skontrolowano łącznie 755 kierujących, z czego 4 kierowców było na „podwójnym gazie”. Policja przypomina, za jazdę w stanie nietrzeźwości, poza utratą prawa jazdy grozi kara nawet 2 lat więzienia

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!