Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
14 sierpnia 2014

Jastrzębski Węgiel zaprezentował drużynę

  • Jastrzębski Węgiel zaprezentował drużynę
  • Jastrzębski Węgiel zaprezentował drużynę
  • Jastrzębski Węgiel zaprezentował drużynę
  • Jastrzębski Węgiel zaprezentował drużynę
Więcej zdjęć:
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

13 sierpnia Jastrzębski Węgiel przedstawił na konferencji prasowej skład drużyny. Na spotkaniu byli obecni nowi zawodnicy oraz nowy szkoleniowiec, Roberto Piazza.

Pomarańczowi odkryli karty i zaprezentowali skład swojej drużyny na nadchodzący sezon. Zapoczątkowali również projekt "Just Win 2015", który w dwóch słowach definiuje przyświecające w tym sezonie cele.

Na konferencji prasowej obecni byli prezes Zdzisław Grodecki, trener Roberto Piazza, kapitan zespołu Michał Łasko oraz nowi zawodnicy - Zbigniew Bartman i Grzegorz Kosok. Obecny duchem był Denis Kaliberda, który za pośrednictwem nagranego przez siebie filmu powiedział kilka słów o sobie i grze w nowej drużynie. 

Trener Roberto Piazza mówił, że jego celem jest przede wszystkim dobra gra drużyny. Co może przełożyć się na medale w rozgrywkach zarówno krajowych, jak i Lidze Mistrzów. Drugim trenerem zespołu będzie Leszek Dejewski.

- Nie spodziewałem się, że mój pobyt będzie tu taki długi. Dla mnie to zaszczyt. I tym razem będziemy próbowali zdobyć złoty medal - powiedział kapitan drużyny, Michał Łasko.

Na jastrzębską ziemię powrócił Zbigniew Bartman, który grał już wcześniej w Jastrzębskim Węglu.

- Cieszę się, że mogłem wrócić i podnosić swoje umiejętności. Sztab szkoleniowy jest tutaj na światowym poziomie - powiedział nowy przyjmujący.

Skład: Michał Łasko, Krzysztof Gierczyński, Jakub Popiwczak, Denys Kaliberda, Alen Pajenk, Mateusz Malinowski, Michał Masny, Mateusz Kańczok, Patryk Czarnowski, Grzegorz Kosok, Zbigniew Bartman, Konrad Formela, Dmytro Filippov, Damian Wojtaszek

Trener: Roberto Piazza
II Trener: Leszek Dejewski
Trener przygotowania motorycznego: Giovanni Miale
Fizjoterapeuta: Paweł Baryła
Scoutman: Bogdan Szczebak
Team Manager: Paweł Szczebak

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1 Jastrzębski Węgiel pokonuje Skrę Bełchatów 3:1

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
zdzichu17.08.2014 17:52

bedzie złoto!

Gość17.08.2014 9:25

Emeryci zamiast pieniędzy za węgiel dostaną karnety na mecze JW.

przenikliwy16.08.2014 20:32

Natomiast Braindour Development Limited z Cypru otrzymała zgodę urzędu na przejęcie kontroli nad Przedsiębiorstwem Górniczym Silesia w Czechowicach-Dziedzicach, która zajmuje się wydobyciem i sprzedażą węgla kamiennego. Obecnie Silesia należy do czeskiej grupy kapitałowej EPH, na czele której stoi Energetický a Prmyslowý Holding z Brna.

PG Silesia jest spółką zajmującą się wydobyciem węgla kamiennego, działającą w południowej Polsce. Od 2012 r. produkuje węgiel kamienny przeznaczony głównie dla sektora energetycznego, ale również specyficzne rodzaje węgla kamiennego do sprzedaży detalicznej. Oprócz węgla kamiennego PG Silesia sprzedaje gaz kopalniany, kamień do celów budowlanych, a także dostarcza rozwiązania w zakresie ekologicznego składowania minerałów energetycznych (popiołu i pyłów dymnicowych.JESZCZE TROCHĘ A ZBANKRUTOWANY GREK I CYPRYJCZYK BĘDZIE POGANIAŁ POLSKIEGO GÓRNIKA BATEM!!!!!!!

nauczyciel16.08.2014 16:23

Wolnościowiec JSW to spółka skarbu państwa. Nie powiedzieli w gimnazjum , zanim coś napiszesz i się ośmieszysz zapytaj tatusia lub mamusi.

do gosc16.08.2014 14:07

koksu może przeciętny kibic nie kupi, ale n.p. akcje to moze.

Gość16.08.2014 13:08

Poczytajcie o podatkach mnie też szlag trafia jak moje pieniadze idą na to ale jak nie dają tu to zapłacą ten podatek gdzie inndziej i tak tych pieniedzy my pracownicy nie zobaczymy

Wolnościowiec z Katowickiej 16.08.2014 0:24

Do gościa. A jakby te 10 mln JSW przeznaczył na GKS to by CI nie przeszkadzało pewnie. Pamiętajcie, że JSW to firma prywatna, więc ma prawo przeznaczać pieniądze na co chce, mi się nie podoba jedynie, że łamie umowy i z tym trzeba walczyć.

Pokaż wszystkie opinie (16)