Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
19 sierpnia 2014

Remont w Gogołowej. Wyznaczono objazd

Remont w Gogołowej. Wyznaczono objazd
fot. Damian Hetman / JastrzebieOnline.pl

W związku z remontem i zamknięciem wiaduktu nad linią kolejową na ulicy Jastrzębskiej w Gogołowej ulicą Gagarina i Powstańców Śląskich poprowadzony został objazd.

Zgodnie z ustaleniami zamknięcie drogi będzie skutkowało wyłączeniem z obsługi komunikacyjnej przystanków autobusowych Gogołowa Jastrzębska i Gogołowa Kąty oraz poprowadzony zostanie objazd dla linii 130 od przystanku "Kolonia Kąty" ulicą Gagarina, Powstańców Śląskich, Wiejską do przystanku "Gogołowa Wiejska Centrum" i dalej po trasie - w kursach powrotnych odwrotnie.

Czas zamknięcia drogi planowany jest na około 7 dni.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Trwa przebudowa za 1,2 mln zł Trwa przebudowa za 1,2 mln zł

Kiedy będzie nowy wiadukt na Piłsudskiego? Kiedy będzie nowy wiadukt na Piłsudskiego?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!