Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
19 sierpnia 2014

Remont w Gogołowej. Wyznaczono objazd

Remont w Gogołowej. Wyznaczono objazd
fot. Damian Hetman / JastrzebieOnline.pl

W związku z remontem i zamknięciem wiaduktu nad linią kolejową na ulicy Jastrzębskiej w Gogołowej ulicą Gagarina i Powstańców Śląskich poprowadzony został objazd.

Zgodnie z ustaleniami zamknięcie drogi będzie skutkowało wyłączeniem z obsługi komunikacyjnej przystanków autobusowych Gogołowa Jastrzębska i Gogołowa Kąty oraz poprowadzony zostanie objazd dla linii 130 od przystanku "Kolonia Kąty" ulicą Gagarina, Powstańców Śląskich, Wiejską do przystanku "Gogołowa Wiejska Centrum" i dalej po trasie - w kursach powrotnych odwrotnie.

Czas zamknięcia drogi planowany jest na około 7 dni.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta pocięła się nożem Kobieta pocięła się nożem

Rozbudowa ZS nr 9 rozpoczęta. Kosztuje 1,6 mln zł Rozbudowa ZS nr 9 rozpoczęta. Kosztuje 1,6 mln zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!