Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
22 sierpnia 2014

Uwaga! Policja kontroluje kierowców

Uwaga! Policja kontroluje kierowców
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W piątek od godziny 6:00 policjanci z Jastrzębia-Zdroju, jak i całego województwa śląskiego, rozpoczęli kontrole kierowców w ramach akcji "Prędkość".

Akcja potrwa do godziny 22:00. Mundurowi będą sprawdzać prędkość z jaką poruszają się kierowcy, kontrolować ich stan trzeźwości, a także sprawdzać wyposażenie samochodu oraz wymagane dokumenty. Szczególna uwaga będzie przykładana również do pasów bezpieczeństwa i pasażerów (w tym dzieci).

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość24.08.2014 16:44

To dlatego w niedzielę wypoczywali w Jarze Południowym?

Mar22.08.2014 18:18

No coś Ty Eugeniusz, aby to zrobić trzeba byłoby zwrócić uwagę na takiego kierowcę i jego pojazd, a to troszkę za dużo.
Łatwiej przecież stanąć w miejscu X i kontrolować podjeżdżające pojazdy (przy najmniej nie trzeba się ruszać) :-)

Czuły Eugeniusz22.08.2014 13:31

To oznacza, że dziś można jeździć nie patrząc na przepisy. Pomysł jest bardzo dobry. Kontrole policji w końcu doprowadzą do wyeliminowania pijanych i bezmyślnych kierowców. Są przepisy zbyt głośno pracujących silnikach bez tłumików. Najczęściej nie jest to przyjemne. Zwłaszcza wieczorem. Jeden gamoń jadący takim motorem lub tuningowanym samochodem przeszkadza wielu osobom. Zwłaszcza teraz gdy okna są otwarte całą dobę. Policja powinna zająć się tym i ostudzić zapał do chwalenia się brzęczącym głośno pojazdem.