Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
22 sierpnia 2014

Prezentacja JKH GKS Jastrzębie we wrześniu

Prezentacja JKH GKS Jastrzębie we wrześniu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

JKH GKS Jastrzębie miał zaprezentować swoją drużynę 24 sierpnia, jednak prezentacja została przeniesiona na 14 września. Hokeiści pokażą się podczas Urodzin Solidarności na Stadionie Miejskim.

- Obecnie aż pięcioro zawodników JKH GKS Jastrzębie przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski, co uniemożliwiłoby im udział w niedzielnej prezentacji. Wpływ miała też niesprzyjająca prognoza pogody, dlatego klub postanowił przenieść imprezę na nowy termin - informuje JKH.

Prezentacja odbędzie się 14 września na Stadionie Miejskim, podczas Urodzin Solidarności. Wstępnie prezentację zaplanowano na godzinę 18:00.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
jasiu22.08.2014 13:23

wow! hokej na najwyższym poziomie :) tego się przecież nie da oglądać