Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
23 sierpnia 2014

Pewne zwycięstwo JKH z Polonią Bytom

Pewne zwycięstwo JKH z Polonią BytomZobacz więcej zdjęć
fot. Patrycja Zagajewska / jastrzebieonline.pl

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie pokonali drużynę Polonii Bytom podczas piątkowego meczu sparingowego. Tym razem padło mniej bramek niż w pierwszym sparingu, ale jastrzębianie wygrali pewnie 4:0.

Pierwsza tercja to dominacja jastrzębian. Pierwszy gol padł już w 3. minucie, jego strzelcem był Szymon Marzec. Chwilę później do bramki rywali trafił testowany obrońca, Jan Pernisz. Trzecią bramkę dołożył Maciej Urbanowicz w 19. minucie.

W drugiej tercji gra nie układała się już tak dynamicznie. Jedyna bramka padła w 28. minucie po akcji Łukasza i Radosława Nalewajków.

W trzeciej tercji trener JKH, Robert Kalaber, dokonał kilku zmian. Na bramce zamiast Davida Zabolotnego pojawił się Kamil Feć. Zamiast Richard Bordowskiego i Michala Plichty na lód wjechali Tomasz Kulas i Patryk Matusik.

JKH GKS Jastrzębie - TMH Polonia Bytom 4:0 (3:0, 1:0, 0:0)
1:0 - 02:37 - Szymon Marzec - Krzysztof Kantor
2:0 - 03:42 - Ján Perniš - Filip Drzewiecki
3:0 - 18:20 - Maciej Urbanowicz - Mateusz Danieluk, Tomáš Protivný
4:0 - 27:39 - Radosław Nalewajka - Łukasz Nalewajka (5/4)

JKH GKS Jastrzębie: Zabolotny (od 40:01 Feć) - Němeček, Pastryk, Bordowski, Polodna, Marzec - Kantor, Protivný, Plichta, Urbanowicz, Danieluk - Perniš, Beňadik, Drzewiecki, Ł. Nalewajka, R. Nalewajka oraz Kulas i Matusik.

TMH Polonia Bytom: Malinowski (Zdanowicz) - Owczarek, Bychawski, Meidl, Salamon, Fábry - Banaszczak, Bigos, Kłaczyński, Słodczyk, Przygodzki, - Andriejewski, Stępień, Wieczorek, Bajon, Dołęga - Doroszewski, Falkenhagen, Dybaś, Krzemień, Sikora oraz Klak i Mazur.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Druga porażka z JKH z Cracovią Druga porażka z JKH z Cracovią

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
jkh24.08.2014 10:28

Brawo chłopaki:-) tak trzymac:-)