Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
25 sierpnia 2014

Podpalenie przy Cichej? Paliła się słoma

Podpalenie przy Cichej? Paliła się słoma
fot. sxc.hu

W miniony piątek jastrzębscy strażacy musieli interweniować na ulicy Cichej, gdzie paliła się słoma pozostawiona na polu. Strażacy nie wykluczają, że mogło to być podpalenie.

Zdarzenie miało miejsce 22 sierpnia w godzinach wieczornych. Na jednym z pól przy ulicy Cichej pojawił się ogień. Pożar udało się ugasić szybko i sprawie. Jak mówi Mirosław Juraszczyk z Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju, najprawdopodobniej przyczyną pojawienia się ognia było podpalenie lub zaprószenie.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kibice GKS 1962 zapłacą karę Kibice GKS 1962 zapłacą karę

Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!