Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
26 sierpnia 2014

Kolega wyrzucił butelkę na trawnik, on trafi za kratki

Kolega wyrzucił butelkę na trawnik, on trafi za kratki
fot. Damian Hetman / JastrzebieOnline.pl

Przez przypadek w ręce policjantów wpadł poszukiwany przez sąd 46-latek. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu skąd jeszcze dzisiaj zostanie doprowadzony do zakładu karnego.

W trakcie poniedziałkowego patrolu mundurowi zauważyli mężczyznę, który wyrzucił na trawnik butelkę po napoju. W związku z popełnionym wykroczeniem policjanci przystąpili do legitymowania.

- Podczas czynności wyszło na jaw, że towarzyszący 29-latkowi kolega jest osobą poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości - informuje policja.

Był to 46-latek, który miał do odbycia karę pozbawienia wolności. Mężczyzna od razu został doprowadzony do policyjnego aresztu, skąd jeszcze dzisiaj trafi do zakładu karnego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!