Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
26 sierpnia 2014

Kolega wyrzucił butelkę na trawnik, on trafi za kratki

Kolega wyrzucił butelkę na trawnik, on trafi za kratki
fot. Damian Hetman / JastrzebieOnline.pl

Przez przypadek w ręce policjantów wpadł poszukiwany przez sąd 46-latek. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu skąd jeszcze dzisiaj zostanie doprowadzony do zakładu karnego.

W trakcie poniedziałkowego patrolu mundurowi zauważyli mężczyznę, który wyrzucił na trawnik butelkę po napoju. W związku z popełnionym wykroczeniem policjanci przystąpili do legitymowania.

- Podczas czynności wyszło na jaw, że towarzyszący 29-latkowi kolega jest osobą poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości - informuje policja.

Był to 46-latek, który miał do odbycia karę pozbawienia wolności. Mężczyzna od razu został doprowadzony do policyjnego aresztu, skąd jeszcze dzisiaj trafi do zakładu karnego.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!