Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
27 sierpnia 2014

ZS nr 13 już gotowy. Przebudowa za 2,5 mln zł

ZS nr 13 już gotowy. Przebudowa za 2,5 mln zł
fot. Maciej Gucik / UM Jastrzębie

Budynek Zespołu Szkół nr 13 w Bziu został już wyremontowany i oficjalnie zostanie oddany do użytku 1 września wraz z rozpoczęciem roku szkolnego.

Szkoła została rozbudowana a teren wokół niej zagospodarowany. Budynek zyskał dodatkową kondygnację przez podniesienie poddasza. Znalazły się tam trzy sale lekcyjne oraz dwie łazienki, a na wieży szkoły zamontowano zegary elektroniczne. Zostały również wykonane prace termomodernizacyjne. 

Wokół szkoły powstał kompleks sportowy. Pojawiło się boisko do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki oraz bieżnia o długości 60 metrów ze skocznią do skoku w dal. Oprócz tego wyremontowano chodniki, place, ogrodzenie, bramy oraz elementy małej architektury.

Łączny koszt prac pochłoną 2,5 mln zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miasto poszukuje dyrektorów Miasto poszukuje dyrektorów

Trwa budowa sali koncertowej Trwa budowa sali koncertowej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
jorg29.08.2014 20:24

Bardzo mi przykro, że prezydent nie troszczy się tak o inne szkoły. Ale nie ma dziwne!

jorg29.08.2014 20:23

szkoda, ze prezydent nie troszczy się tak o inne szko

bziok 28.08.2014 10:50

zegar był potrzebny bo Janecki nie lubi cykania i wywalił wszystkie zegary podobno ( problemy z zasypianiem ) a ze swojej sypialni doskonale widzi wierzę ot cała tajemnica !

Gość28.08.2014 8:47

Najbardziej potrzebny był zegar na wieży.

Janek27.08.2014 9:42

Janecki wie gdzie ładować niepotrzebnie pieniądze tam gdzie chodzą głosować. Pokażmy bziu, że jest nas więcej i możemy wybrać swojego prezydenta który zajmie się miastem a nie bziem. Dość nieudolnych rządów janeckiego, baradzieja, i pilarskiej Idźmy do wyborów pokażmy, że jest nas więcej niż bziaków