Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
27 sierpnia 2014

ZS nr 13 już gotowy. Przebudowa za 2,5 mln zł

ZS nr 13 już gotowy. Przebudowa za 2,5 mln zł
fot. Maciej Gucik / UM Jastrzębie

Budynek Zespołu Szkół nr 13 w Bziu został już wyremontowany i oficjalnie zostanie oddany do użytku 1 września wraz z rozpoczęciem roku szkolnego.

Szkoła została rozbudowana a teren wokół niej zagospodarowany. Budynek zyskał dodatkową kondygnację przez podniesienie poddasza. Znalazły się tam trzy sale lekcyjne oraz dwie łazienki, a na wieży szkoły zamontowano zegary elektroniczne. Zostały również wykonane prace termomodernizacyjne. 

Wokół szkoły powstał kompleks sportowy. Pojawiło się boisko do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki oraz bieżnia o długości 60 metrów ze skocznią do skoku w dal. Oprócz tego wyremontowano chodniki, place, ogrodzenie, bramy oraz elementy małej architektury.

Łączny koszt prac pochłoną 2,5 mln zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Ruszył odwierty. Nowa kopalnia za 5 lat? JSW: Ruszył odwierty. Nowa kopalnia za 5 lat?

Jastrzębska nauczycielka najlepsza Jastrzębska nauczycielka najlepsza

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
jorg29.08.2014 20:24

Bardzo mi przykro, że prezydent nie troszczy się tak o inne szkoły. Ale nie ma dziwne!

jorg29.08.2014 20:23

szkoda, ze prezydent nie troszczy się tak o inne szko

bziok 28.08.2014 10:50

zegar był potrzebny bo Janecki nie lubi cykania i wywalił wszystkie zegary podobno ( problemy z zasypianiem ) a ze swojej sypialni doskonale widzi wierzę ot cała tajemnica !

Gość28.08.2014 8:47

Najbardziej potrzebny był zegar na wieży.

Janek27.08.2014 9:42

Janecki wie gdzie ładować niepotrzebnie pieniądze tam gdzie chodzą głosować. Pokażmy bziu, że jest nas więcej i możemy wybrać swojego prezydenta który zajmie się miastem a nie bziem. Dość nieudolnych rządów janeckiego, baradzieja, i pilarskiej Idźmy do wyborów pokażmy, że jest nas więcej niż bziaków