Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
28 sierpnia 2014

Żartował, że chce się zabić. Teraz zapłaci grzywnę

Żartował, że chce się zabić. Teraz zapłaci grzywnę
fot. Damian Hetman / JastrzebieOnline.pl

Na telefon alarmowy 112 zadzwonił mężczyzna, który powiedział, że chce popełnić samobójstwo. Zgłoszenie okazało się głupim żartem, ale sam finał już z pewnością nie będzie tak wesoły dla 41-latka, bowiem jego sprawą zajmie się teraz sąd.

Kilka dni temu dyspozytor Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego przekazał oficerowi dyżurnemu informację o mężczyźnie, który chce targnąć się na swoje życie. Desperatem okazał się mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju, dlatego w jego poszukiwania natychmiast zaangażowali się miejscowi policjanci. Całego i zdrowego 41-latka funkcjonariusze znaleźli w mieszkaniu matki.

- Mężczyzna wcale nie miał zamiaru zrobić sobie krzywdy, a jego zgłoszenie było tylko głupim żartem, podyktowanym chęcią odegrania się na byłej żonie - informują policjanci.

Okazuje się, że 41-latek nie po raz pierwszy postawił na nogi służby porządkowe z takiego powodu, dlatego jego sprawą zajmie się wkrótce sąd. Za bezpodstawną interwencję 41-latkowi grozi wysoka grzywna.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!