Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
1 września 2014

Agresywny kierowca z Jastrzębia. Nagrała go kamera

Agresywny kierowca z Jastrzębia. Nagrała go kamera
fot. bart83 / YouTubie

Podczas przejazdu motocyklistów na Równicę doszło do kłótni między uczestnikami motocyklowej wyprawy, a kierowcą zabytkowej limuzyny z Jastrzębia. Nagranie trafiło na YouTube.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę 30 sierpnia podczas dojazdu na "nocne wjeżdżanie ma Równicę". Według autorów filmów kierowca Lincolna Continentala, na jastrzębskich tablicach rejestracyjnych, nagle zahamował i zajechał drogę motocykliście. Uczestnicy ruchu drogowego zjechali na pobocze i zaczęli się kłócić. Doszło też do rękoczynów. Mężczyzna, który prowadził samochód przewrócił motocykl i zaczął się szarpać z jego właścicielem.

Jak piszą na YouTubie uczestnicy motocyklowej wyprawy, kierowca samochodu został ukarany mandatem przez policję. Jednak to nie koniec sprawy, bo ta ma trafić do sądu. 

Nagranie można obejrzeć tutaj [Uwaga! Niecenzuralne słownictwo]: https://www.youtube.com/watch?v=Psy5q6cyE94

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pobił człowieka - szuka go Policja Pobił człowieka - szuka go Policja

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (37)
PAŁA07.09.2014 22:03

Kultura wypowiedzi i zachowania świadczy o tym kierowcy samochodu .... jechał fajnym autem i myślał że jest "fajny" ( groźny ) ja ku.... rzucał, a tu psikus słoma z butów wyszła.... za to motocykliści pełna kultura i TAK MA BYĆ !!!!

Góral04.09.2014 8:55

W kaftan bezpieczeństwa i do zakładu psychiatrycznego go dać przynajmniej na pół roku.Swoją drogą to bardzo się dziwię że ci motocykliści byli tak bardzo opanowali i nie sprali tego szczekacza.

Gość03.09.2014 10:40

co za burak z tego kierowcy, powinni mu zabrać prawo jazdy. Stwarza zagrożenie na drogach, bo nie panuje nad sobą

Gość02.09.2014 21:41

Sytuacja z wczoraj. Na ul. pszczyńskiej zatrzymany motocyklista i kierowca lincolna który zaś zajechał drogę na szczęście tam czasami stoi policja, mam nadzieję, że będzie kara..

święta lipka02.09.2014 19:57

Kierowco Lincolna, do lekarza i to dobrego!

zen02.09.2014 11:00

masz rację hektor, bo każdy motocyklista to mięczak

Hektor02.09.2014 9:10

Jacys nie mescy ci motocyklisci,zamiast trzepnac kogucika w lepek to dali sie obrazac i ponizac

Pokaż wszystkie opinie (37)