Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
2 września 2014

Szlachetna Paczka szuka w Jastrzębiu liderów

Szlachetna Paczka szuka w Jastrzębiu liderów

Akcja "Szlachetna Paczka" ponownie zawita do naszego miasta. To akcja, w której wolontariusze docierają z pomocą do potrzebujących rodzin. Szlachetna Paczka szuka właśnie wolontariuszy w naszym mieście.

Na dziś w Jastrzębiu zrekrutowany jest jeden wolontariusz, a czterej są w trakcie rekrutacji. Brakuje jeszcze 19 osób do pomocy w Jastrzębiu. Wszystkie chętne osoby mogą się zgłaszać poprzez stronę superw.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 października.

W minionym roku Szlachetna Paczka dotarła z pomocą do ponad 17 tysięcy rodzin w całej Polsce. W 2013 roku w Jastrzębiu-Zdroju taka pomoc trafiła do 26 rodzin, a wartość paczek wyniosła 60 tysięcy złotych. Do akcji dołączyli również urzędnicy z jastrzębskiego Urzędu Miasta, którzy stworzyli kilka paczek dla potrzebujących.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębscy uczniowie pomagają żubrom  Jastrzębscy uczniowie pomagają żubrom

WOŚP w Jastrzębiu ogłasza nabór wolontariuszy WOŚP w Jastrzębiu ogłasza nabór wolontariuszy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!