Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
3 września 2014

Boiska przy ZS nr 1 otwarte. Zobacz zdjęcia

Boiska przy ZS nr 1 otwarte. Zobacz zdjęciaZobacz więcej zdjęć
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Oficjalne oddanie obiektu do użytku odbyło się we wtorek 2 września. Oprócz części uroczystej, funkcjonowanie kompleksu sportowego przy ulicy Granicznej zainaugurował mecz piłki nożnej.

Na otwarcie kompleksu sportowego przybyli przedstawiciele szkoły, wykonawcy i władze miasta. Na inaugurację odbył się mecz między drużynami nauczycieli ZS nr 1, wykonawcy oraz władz miasta.

- Czekaliśmy na ten dzień bardzo długo. Dziś szczycimy się obiektem pięknym, funkcjonalnym, pozwalającym naszej młodzieży trenować w czasie lekcji, a także po lekcjach - mówiła wicedyrektor szkoły, Małgorzata Targiel.

Na terenie ZS nr 1 wybudowano boisko do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, piłki plażowej oraz badmintona. Zostały też wykonane dwa korty tenisowe, rzutnia do pchnięcia kulą, bieżnia na 100 metrów, bieżnia okólna oraz miejsce do skoku w dal. W ramach prowadzonych prace przeprowadzono również remont miejsca parkingowych oraz dojścia, dojazdy, oświetlenie i elementy małej architektury. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Niemiecki relaksacyjnie w ZS nr 1 Niemiecki relaksacyjnie w ZS nr 1

Wesprzyj naszych! Kliknij, a szkoła wygra plac zabaw Wesprzyj naszych! Kliknij, a szkoła wygra plac zabaw

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (14)
...........11.09.2014 7:15

A to w lekkiej atletyce zrobili niwą konkurencję? :) Biegi na 250 metrów? :) Dlaczego nie zrobili takiej pełnowymiarowej skoro już sie za to wzięli? Albo robimy coś doporządku albo wcale. Ach, rozumiem, idą wybory, czymś trzeba było sie wykazać:)

piter05.09.2014 23:27

ach... gdzie się podziały te czasy, kiedy podczas meczu piłki nożnej można było jednocześnie trenować biegi przełajowe.... było tam kretowisko, wykonali nowe boisko

monika04.09.2014 19:17

Radny Kinasiewicz już niedlugo chyba na ambonę się też wepcha ;-), jednak w tej Biblii to co piszą o faryzeuszach to jest chyba prawda.

Gucior04.09.2014 9:45

Małolepszy i wszystko jasne. oczywiście bloki i to ocieplone przy Krakowskiej na 1 planie, a obiekt przy jego osiedlu. Czy wszystko musi sie kręcić wokół tego radnego?

rega03.09.2014 23:47

Oczywiście musieli kleche tam posłać :/

ktoś kto wie03.09.2014 18:36

Zarąbisty obiekt w końcu przemyślany projekt, każde boisko osobno nikt nikomu nie wchodzi w drogę, gratulacje dla nauczycieli wf z ZS nr 1 wiem ze to WY zaprojektowaliście ten obiekt od początku do samego końca !!
Tym wszystkim którzy mówią ze to dzięki MI dzięki moim staraniom to ja wam załatwiłem ten obiekt chcę powiedzieć Panowie i Panie wybory tuż tuż wiec sukces ma zawsze wielu ojców. I te wasze sesje zdjęciowe są śmiechu warte nie ma was wstyd gdzie byliście 2006 roku jak odebrano ZS nr 1 pieniążki na tą inwestycję ??

Do Uczeń 03.09.2014 18:34

Już niedługo - ani Beata , ani Małgorzata ...... tylko...

Pokaż wszystkie opinie (14)