Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
3 września 2014

W SiG już 500 osób. Prawie 5000 kandydatów

W SiG już 500 osób. Prawie 5000 kandydatów
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W JSW Szkolenie i Górnictwo pracuje już prawie 500 osób. Spółka córka JSW cieszy się popularnością, bo do końca sierpnia chęci pracy zgłosiło w niej prawie 5000 osób.

Najwięcej złożonych ofert dotyczy stanowiska "górnik" - to 1180 osób. Dużą grupę zainteresowanych pracą stanowią także osoby niewykwalifikowane z doświadczeniem. To blisko 900 osób. Pracownicy niewykwalifikowani i bez doświadczenia to ponad 800 osób.

Spółka przyjmuje również aplikacje potencjalnych pracowników, którzy mogliby pracować na rzecz KWK "Knurów-Szczygłowice".

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW: Nie będzie wzrostu  płac. Wypłacą premię? JSW: Nie będzie wzrostu płac. Wypłacą premię?

JSW: Są pieniądze na podwyżki JSW: Są pieniądze na podwyżki

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
stoczniowiec03.09.2014 19:59

Akcje w dol, koniec wyprawki szkolnej, za chwile koniec kasy za wegiel-no i dalej....a potem upadlosc i wszyscy pod spolke matke i koniec kokosow-kto rzucil sie z pazernosci na zakup akcji... koniec prl-owskich przywilejow-innym zabrali wiec czas na kolejnych

jeszcze górnik03.09.2014 16:21

Ciekawe czy krewni króliczka też dostają robotę przez SiG.Bo w biurowcu rodzinna atmosfera , mamo , tato ,ciociu , wujku.Byle do końca roku.

SR-Nowiny03.09.2014 10:25

Znowu wszyscy dostaną pracę, tylko nie joszczymbioki, he he he. Dobrze wam tak gorole.