Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
5 września 2014

Pościg za pijanym kierowcą. Miał 2 promile

Pościg za pijanym kierowcą. Miał 2 promile
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W nocy z 4 na 5 września, policjanci z jastrzębskiej drogówki prowadzili pościg za kierowcą hyundaia. 35-latek uciekał, bo był pijany. Miał w organizmie 2,5 promila.

Policjanci rozpoczęli pościg na ulicy Krakowskiej, zaraz po tym jak kierowca osobówki zignorował policyjne sygnały nakazujące mu zatrzymanie się. Po krótkiej ucieczce, mężczyzna został zatrzymany i szybko wyszedł powód dlaczego uciekał przed stróżami prawa. 35-latek był pijany. Teraz oprócz utraty prawa jazdy grozą mu 2 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Drogówka wlepia mandaty za prędkość Drogówka wlepia mandaty za prędkość

Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja  Mąż nie pozwolił żonie skoczyć po piwo. Przyjechała policja

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Mnom06.09.2014 13:31

Swoją drogą, polecałbym zadbać policji o swoje radiowozy, jeden z nich ostatnio zostawił po sobie sporą plamę oleju na asfalcie.

Gość06.09.2014 12:54

Wracał z pracy?

Renia06.09.2014 5:51

Tępić tych pijaków!Brawo dla stróżów prawa.

Gość05.09.2014 15:52

brawo policja!