Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
8 września 2014

Marian Janecki nie wystartuje z listy PiS

Marian Janecki nie wystartuje z listy PiS
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W ostatnim czasie pojawiały się nieoficjalne informacje o tym, że w nadchodzących wyborach samorządowych prezydent miasta Marian Janecki może wystartować z listy Prawa i Sprawiedliwości. Przypuszczenia jednak się nie spełnią.

Wszystko wskazuje na to, że prezydent Marian Janecki wystartuje z listy Wspólnoty Samorządowej, a nie jak się mówiło z listy Prawa i Sprawiedliwości.

- Komitet wystawi kandydatów do Rady Miasta Jastrzębia-Zdroju we wszystkich trzech okręgach oraz kandydata na urząd Prezydenta - informuje Wspólnota Samorządowa.

Prawdopodobne jest, że Prawo i Sprawiedliwość nie wystawi swojego kandydata na prezydenta i poprze Janeckiego. Rozmowy na ten temat jeszcze się toczą i nie ma ostatecznej decyzji.

Do tej pory swoją kandydaturę na fotel prezydenta miasta zgłosili: Janusz Buda (SLD), Sławomir Żmudziński (NPW-NP) i Anna Hetman (PO). 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego

Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok" Anna Hetman: "To nie jest łatwy rok"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (38)
Pan InformatorPan Informator10.09.2014 19:57

@Irena, informacja o starcie Wspólnoty Samorządowej pod inną nazwa ukazała się dzień po publikacji tego artykułu.

Irena10.09.2014 19:45

Dlaczego tak poważna redakcja wprowadza czytelników w błąd. Przecież Wspólnota Samorządowa nie będzie wystawiać żadnych list. W ogóle taki komitet nie wystartuje. Będzie Wspólny Jastrzęb czy coś takiego.

Malina10.09.2014 1:46

@do "mężczyzna": chyba nie chcesz powiedzieć, że cieszysz się z tego że premierem będzie EWA KOPACZ??? :(

Mężczyzna09.09.2014 23:13

Krajem od tego tygodnia będzie rządzic kobieta, a Anna Hetman od 16 listopada miastem Jastrzębie-Zdrój. Szczerze tego sobie życzę i miastu, które kocham. Czas na zmiany w wykonaniu mądrych kobiet.

prawda09.09.2014 18:21

jesli p. Hetman wygra, tomiasto będzie dla niepełnosprawnych. Zdrowy istnial nie będzie...

zibi09.09.2014 17:43

do kolezanka...widocznie jestes absolwentka tej szkoły...czytam po raz enty i tam nigdzie nie pisze o Zespole Szkoł tylko o szkole nr. 10...tak ze poczytaj dobrze zanim coś walniesz bezmyślnie!!!

zibi09.09.2014 16:47

do Malina...ale cie podkręcili...nie dość ze nie wiesz do ktorej szkoły chodzi twoje dziecko to jeszcze Hetman jest tam dyrektorką...wstyd!!! ale to całe PO !!! HAHAHA.

Pokaż wszystkie opinie (38)