Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
8 września 2014

Zawodnicy z Ukrainy na testach w JKH

Zawodnicy z Ukrainy na testach w JKH
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Od poniedziałku z JKH GKS Jastrzębie trenują dwa zawodnicy z Ukrainy. Obaj mają za sobą występy w młodzieżowej i seniorskiej reprezentacji swojego kraju.

Pierwszym z zawodników jest 27-letni obrońca, Władimir Aleksjuk. Aleksjuk ma na swoim koncie występy w lidze ukraińskiej, białoruskiej, kazachskiej i rosyjskiej. W ostatnim sezonie z drużyną Biłyj Bars Biała Cerkiew zdobył 8 punktów (2 gole, 6 asyst).

Drugim hokeistą jest 31-letni, Artiem Bondariew. Środkowy napastnik, podobnie jak jego kolega, grał w ostatnim sezonie w drużynie Biłyj Bars Biała Cerkiew, gdzie zdobył 20 goli i 19 asyst. Tym samym był pierwszy w  klasyfikacji kanadyjskiej ukraińskiej ligi.

Obaj zawodnicy przyjechali w minioną sobotę i już poniedziałek wyjechali na lód z hokeistami JKH. Będzie można ich zobaczyć już podczas wtorkowego sparingu z GKS-em Tychy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!