Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
10 września 2014

Przemysław Wipler odwiedzi Jastrzębie-Zdrój

Przemysław Wipler odwiedzi Jastrzębie-Zdrój

22 września do naszego miasta przyjedzie polityk Nowej Prawicy, Przemysław Wipler. Został on zaproszony na przez Nową Prawicę oraz Porozumienia NPW-Nowa Prawica.

Spotkanie odbędzie się 22 września o godzinie 20:30 w restauracji Hawana przy ulicy Mazowieckiej 2. Spotkanie ma charakter otwarty.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nowa Prawica poparła Mariana Janeckiego Nowa Prawica poparła Mariana Janeckiego

"Porozumienie" kończy współpracę z Nową Prawicą "Porozumienie" kończy współpracę z Nową Prawicą

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (27)
Do cebulaków19.09.2014 13:30

do "sądzę" - Jak można porównywać poglądy Kaczyńskiego do Wiplera? W końcu dlatego Wipler wystąpił z PiSu, bo poglądy tych dwóch panów były sprzeczne. Po drugie poseł Wipler jest jedynym posłem, który działa dla Was korzystnie (nigdy nie głosował za zwiększeniem podatków i wydatków państwa), bo chce zmniejszyć wydatki państwa, żebyście mieli osły mniejsze podatki, ceny produktów akcyzowanych i opodatkowanych (benzyna, alkohol, żywność, sprzęt itd.). Wiem, że 90 % Jastrzębian ma zerowe pojęcie o gospodarce i ekonomii państwa, do tego zobaczyliście w TVN nieprawdę o pobiciu, która już została zdementowana, a policjanci poprowadzeni do odpowiedzialności za przekroczenie uprawnień i teraz snujecie jakieś tezy na tej podstawie mieszając je z zerową wiedzą na temat poglądów Wiplera i działania aparatu państwa. Pozdro cebulaki z poglądem "Nie mam pojęcia, ale z chęcią się wypowiem". A potem takie osoby z kompletną niewiedzą idą wybierać posłów, prezydentów, samorządy itd.

Do wiejskich hejterów19.09.2014 13:23

Roman, przypominam, że sejm nie pracuje codziennie, zwłaszcza kiedy jest weekend. Jeżeli masz pisać jakieś swoje mało inteligentne wywody, to po prostu nie wchodź do Internetu.

tss13.09.2014 16:12

O matko... porównywanie socjalistów Kaczyńskiego i Dudy do liberała Wiplera... wy tak ludzie sami z siebie czy ktoś wam płaci za te komentarze? :P

sądzę13.09.2014 14:45

Policjanci bez powodu niczego nie robią. Nie chcą się wdawać w jakieś siłowe rozgrywki bo doskonale wiedzą, że sami mogą na tym ucierpieć. Zapatrywania Wiplera na gospodarkę są tak samo rozsądne jak Kaczyńskiego. Mówi pod publiczkę, bo wie, że z polityki można świetnie żyć nic specjalnie ciężkiego nie robiąc. Dlatego zjawił się w Jastrzębiu, licząc na poparcie chwytliwych choć nie przystających do rzeczywistości haseł. Inaczej mówiąc, sądzi, że tutaj mieszkają ludzi prości, dający się łatwo oszukać. Tak sądzi też Kaczyński, Korwin-Mikke, Piotr Duda i jeszcze paru innych cwaniaków

Roman13.09.2014 11:58

A po co on przyjechał? Liczy na głupich, którzy go poprą? Pijaczek lekceważący swoją pracę (pił w nocy a rano miał być w pracy czyli w sejmie) nie może być popierany przez ludzi myślących o sobie rozumny.

tss13.09.2014 11:28

Widze, że większość ma już mózgi wyprane przez media. Nieważne, że gość jako nieliczny ma zdrowe poglądy na gospodarkę i działanie państwa, ważne, że miał jakąś akcję z policjantami i tefałeny zrobiły z niego przestępce.

Gość12.09.2014 9:45

Ludzie, którzy stosujecie argument rzekomego pobicia policjantów przez Posła Wiplera.... Poczytajcie trochę więcej, niż czytanie czerwonej prasy "Polityka" albo oglądanie TVN-u. Poseł Wipler dobiegał się o nagrania z monitoringu prawie rok, bo policja i prokuratura nie chciała ich udostępnić. Po 8 miesiącach okazało się, że na nagraniach poseł nikogo nie kopał, nie uderzył, nie był agresywny, natomiast... to policja pryskała bez powodu gazem łzawiącym w oczy obezwładnionego posła. Mało tego policjanci kopali i pałowali leżącego posła, a reszta policjantów stała i patrzyła na to wydarzenie. Zanim zaczniecie coś krytykować, zbadajcie sprawę dokładnie, bo o dalszej sprawie gazety i telewizja już nie poinformowała, bo żyjemy w chorym kraju, gdzie trzeba zrobić za wszelką cenę skandal. Wyjdźcie z domu, poczytajcie coś niezależnego, wyłączcie telewizję i sami kreujcie swoje poglądy.

Pokaż wszystkie opinie (27)