Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
11 września 2014

Poszukiwany jechał na podwójnym gazie

Poszukiwany jechał na podwójnym gazie
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Jastrzębscy policjanci zatrzymali 20-latka poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. Wpadł, bo jechał motorowerem pod wpływem alkoholu.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek w nocy. Policjanci zauważyli jadącego motorowerem mężczyznę, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać. PO skontrolowaniu kierowcy okazało się, że jest poszukiwany przez jastrzębski wymiar sprawiedliwości. Dodatkowo 20-latek prowadził pojazd mając blisko pół promila.

- Mieszkaniec powiatu pszczyńskiego został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu mężczyznę doprowadzono do zakładu karnego, gdzie będzie musiał odbyć wymierzoną mu karę. Za jazdę w stanie po spożyciu alkoholu grozi mu dodatkowo areszt bądź wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
ala12.09.2014 22:38

teraz dragi dowożą motorowerami ?