Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
11 września 2014

Poszukiwany jechał na podwójnym gazie

Poszukiwany jechał na podwójnym gazie
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Jastrzębscy policjanci zatrzymali 20-latka poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości. Wpadł, bo jechał motorowerem pod wpływem alkoholu.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek w nocy. Policjanci zauważyli jadącego motorowerem mężczyznę, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać. PO skontrolowaniu kierowcy okazało się, że jest poszukiwany przez jastrzębski wymiar sprawiedliwości. Dodatkowo 20-latek prowadził pojazd mając blisko pół promila.

- Mieszkaniec powiatu pszczyńskiego został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu mężczyznę doprowadzono do zakładu karnego, gdzie będzie musiał odbyć wymierzoną mu karę. Za jazdę w stanie po spożyciu alkoholu grozi mu dodatkowo areszt bądź wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
ala12.09.2014 22:38

teraz dragi dowożą motorowerami ?