Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
11 września 2014

Mistrzyni Świata w pływaniu u prezydenta

Mistrzyni Świata w pływaniu u prezydenta
fot. Maciej Gucik / UM Jastrzębie

Amelia Pisarczyk, Mistrzyni i Wicemistrzyni Świata Juniorów w pływaniu w płetwach spotkała się z prezydentem miasta. Jastrzębianka otrzymała od Mariana Janeckiego list gratulacyjny.

W spotkaniu, oprócz zawodniczki i prezydenta, wzięli udział rodzice Amelii Pisarczyk oraz trener Krzysztof Radomski. Prezydent miasta wręczył zawodniczce i trenerowi listy gratulacyjne i upominki, życząc dalszych sukcesów.

Amelia Pisarczyk w czerwcu startowała na Mistrzostwach Świata Juniorów w pływaniu w płetwach w greckiej Chanii. Na dystansie 100 m zdobyła srebrny medal, natomiast na 50 m nie miała sobie równych zdobywając złoty krążek.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przywieźli worek medali z Berlina Przywieźli worek medali z Berlina

Pływać jak delfin... czyli łowcy medali Pływać jak delfin... czyli łowcy medali

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gąbka jr12.09.2014 9:23

Go team go!!!!

fanka11.09.2014 12:04

gratulujemy