Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
12 września 2014

Dariusz P. na obserwacji psychiatrycznej

Dariusz P. na obserwacji psychiatrycznej
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Jastrzębianin, Dariusz P. oskarżony o podpalenie swojego domu i spowodowanie śmierci członków swojej rodziny, trafił na obserwację psychiatryczną. Będzie badany przez miesiąc.

Dariusz P. jest na obserwacji od 11 września. Biegli mają ocenić czy w momencie popełnienia przestępstwa był poczytalny.

Przypomnijmy, że pierwsza wersja zdarzenia mówiła o pożarze spowodowanym włączonym żelazkiem. Wkrótce okazało się jednak, że ogień pojawił się w kilku miejscach jednocześnie, a ojciec rodziny znajdował się w momencie pożaru w pobliżu miejsca zamieszkania. Podejrzenia na Dariusza P. sprowadziły smsy, z pogróżkami od rzekomego podpalacza. Okazało się jednak, że wiadomości wysyłam sobie sam.

Do pożaru doszło w maju 2013 roku. W pożarze zginęło 5 osób - żona i czwórka dzieci. Powodem śmierci było zaczadzenie. Przeżył tylko syn.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji Pożar wysypiska. 60 strażaków w akcji

Ewakuowano 300 uczniów Ewakuowano 300 uczniów

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Gość14.09.2014 21:45

był bardzo wierzący, chodził do kościoła, odesłał swoje dzieci do nieba - natychmiast święty santo subito

Kazek13.09.2014 14:50

do Gość-ia co ma papież do sprawy śmierci pięciorga niewinnych istot , jeżeli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i myśleć to nie rób wpisów. Jeżeli facet popełnił z rozmysłem tak straszne przestępstwo to zapłaci za to , osądzi go Sąd tutaj na ziemi a potem ten przed którym nic nie zatai.

Gość12.09.2014 21:11

myślę, ze pan papież powinien go beatyfikować.

Muka12.09.2014 11:02

Śmiech na sali,teraz udaje chorego i się wywinie.

Gość12.09.2014 9:07

w tamtym roku pisałem na tym portalu, że to chodzą słuchy, że to on zabił, to omal nie zlinczowano mnie na tym portalu internetowym..