Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
16 września 2014

Pobił taksówkarza, ale wpadł na policjanta

Pobił taksówkarza, ale wpadł na policjanta
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W minioną sobotę policjant po służbie zatrzymał awanturującego się klienta taksówki. Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania.

Zdarzenie miało miejsce 13 września nad ranem. Pasażer taksówki zaczął awanturować się z taksówkarzem, po czym uszkodził jego samochód. Wszystko widział będący poza służbą funkcjonariusz policji, który ruszył na pomoc taksówkarzowi. Kiedy zbliżył się do mężczyzn, agresor zaatakował właściciela pojazdu uderzając go butelką w głowę i zaczął uciekać.

- Napastnik został szybko zatrzymany i obezwładniony przez policjanta. W tym samym czasie na miejscu pojawili się stróże prawa, którzy pomogli swojemu koledze i doprowadzili agresywnego mężczyznę do policyjnego aresztu - informuje policja.

29-latek w trakcie zatrzymania podał dane osobowe swojego brata. Powód szybko wyszedł na jaw. Mężczyzna miał bogatą przeszłość kryminalną i był poszukiwany sześcioma listami gończymi, w tym Europejskim Nakazem Aresztowanie. Trafił już do aresztu, gdzie będzie musiał odbyć wymierzoną mu przez sąd karę.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość20.09.2014 12:59

ala rozróżnij 3 instytucje: policja, prokuratura, sąd :) poznaj ich zakresy obowiązków i wtedy się wypowiadaj... bo na chwile obecną Twoja wypowiedź jest całkowicie niemerytoryczna...

obsrwator17.09.2014 14:29

Powinno się zacząć od pobicia napastnika. Tak dla uświadomienia mu jakie to przyjemne.

ala16.09.2014 22:27

6 listów i chodził bezkarnie masakra w tej POlicji a chłop ukradł baton za 99 groszy i 5 dni mu dali jeszcze był niepełnosprytny umysłowo

pies z TERRORYSTYCZNEJ16.09.2014 11:50

no to miał borok pecha w 13-tego . JEDNAK "13" okazała się dla niego PECHOWA :) teraz sobie posiedzi moze "13" lat za swoją bogatą kartotekę