Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
16 września 2014

Dobre występy zawodników JKBS Jastrzębie

Dobre występy zawodników JKBS JastrzębieZdjęcie archiwalne
fot. JKBS

Zawodnicy Jastrzębskiego Klub Brydża Sportowego mogą pochwalić się dobrymi występami na Międzynarodowym Festiwalu Brydżowym "Pula 2014" oraz podczas Turnieju "Gwarków Tarnogórskich 2014".

Pierwszy turniej odbył się w minioną sobotę w Tarnowskich Górach. W turnieju wzięło 40 par, w tym Mistrzowie Europy Artur Guła i Mikołaj Taczewski. Aleksy Swoboda i Jerzy Ujma z JKBS Omega Jastrzębie zdobyli pierwsze miejscu w turnieju.

W niedzielę w chorwackiej Puli odbył się międzynarodowy turniej brydża. Tutaj też dobrze zaprezentowali się jastrzębianie. Agnieszka Pietrzyk i Krzysztof Góra zajęli trzecie miejsce w turnieju par mikstowych. To dało im 16. miejsce w klasyfikacji ogólnej. W turnieju startowało 272 pary z całej Europy. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces jastrzębskiego brydża Sukces jastrzębskiego brydża

8-latka i 9-latek przyłapani na kradzieży w sklepie 8-latka i 9-latek przyłapani na kradzieży w sklepie

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!