Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 9°
16 września 2014

Startuje FilmOFFisko - festiwal kina niezależnego

Startuje FilmOFFisko - festiwal kina niezależnego

Jastrzębska Biblioteka oraz Stowarzyszenie Centrum Kultury Niezależnej "Pozytywka" zapraszają na kolejną już edycję FilmOFFiska. Podczas tegorocznej imprezy zostaną m.in. zaprezentowane filmy autorskie stworzone przez Wajda Studio. Wstep jest bezpłatny.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 18 września o godzinie 18:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Parku Zdrojowym. Zostaną na nim zaprezentowane cztery filmy debiutujących twórców z Wajda Studio.

Dzień później o tej samej godzinie zostanie pokazany film "Kiedyś będziemy szczęśliwi". Po pokazie odbędzie się spotkanie z reżyserem Pawłem Wysoczańskim.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Filmowe wakacje. Kino plenerowe i "poniedziałki" Filmowe wakacje. Kino plenerowe i "poniedziałki"

Rusza FilmOFFisko - festiwal kina niezależnego Rusza FilmOFFisko - festiwal kina niezależnego

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!