Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
17 września 2014

Cracovia rozgromiona. Dobry mecz JKH

Cracovia rozgromiona. Dobry mecz JKH
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

JKH GKS Jastrzębie pewnie wygrał wtorkowy sparing z Comarch Cracovią. Hokeiści Roberta Kalabera strzelali do bramki sześć razy i nie stracili żadnej.

Takiego meczu dawno nie było. Cracovia przyjechał zrewanżować się za wcześniejszą porażkę na swoim lodowisku. Jastrzębianie już w 12. minucie dali do zrozumienia, że mecz nie będzie dla rywali łatwy. Choć początek był wyrównany to później na zdecydowane prowadzenie wysunęli się hokeiści JKH. W pierwszej tercji bramki zdobyli Petr Polodna i Richard Bordowski.

Druga tercja to dalsza dominacja jastrzębian na lodowisku. Już dwie minuty po rozpoczęciu odsłony gospodarze zdobyli trzecią bramkę (Michal Plichta). Zawodnicy Cracovii musieli zadowolić się z kontr. Bramki JKH jednak dobrze pilnował  Przemysław Odrobny. Później strzelali jeszcze Filip Drzewiecki, Leszek Laszkiewicz i ponownie Drzewiecki.

W trzeciej tercji nie zobaczyliśmy już bramek. Jastrzębianie mając taką przewagę grali spokojniej, ale to nie przeszkodziło im w wyprowadzaniu groźnych ataków. Tym razem skuteczność w strzelaniu goli nie była zbyt duża.

JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia 6:0 (2:0, 4:0, 0:0)
1:0 - 11:28 - Petr Polodna - Leszek Laszkiewicz, Roman Němeček (5/4)
2:0 - 15:57 - Richard Bordowski - Leszek Laszkiewicz, Roman Němeček
3:0 - 21:27 - Michal Plichta - Filip Drzewiecki
4:0 - 31:55 - Filip Drzewiecki - Jan Steber
5:0 - 34:55 - Leszek Laszkiewicz - Petr Polodna, Richard Bordowski
6:0 - 35:50 - Filip Drzewiecki - Jan Steber

JKH GKS Jastrzębie: Odrobny (Zabolotny) - Němeček, Rompkowski, Laszkiewicz, Polodna, Bordowski - Bryk, Protivný, Drzewiecki, Steber, Plichta - Aleksjuk, Górny, Kulas, R. Nalewajka, Bondariew - Kantor, Pastryk, Marzec, Ł. Nalewajka, K. Świerski.

Comarch Cracovia: Radziszewski (Kulig) - Witowski, A. Kowalówka, S. Kowalówka, Słaboń, Káňa - Dąbkowski, Kruczek, Stoklasa, Pasiut, Kozub - Vrána, Wajda, Fojtik, Valčak, Dvořak - Gawlik, Turoň, Fraszko T. Kozłowski, Kisielewski.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!