Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
17 września 2014

Dachowanie na ulicy Powstańców Śląskich

  • Dachowanie na ulicy Powstańców Śląskich
  • Dachowanie na ulicy Powstańców Śląskich
  • Dachowanie na ulicy Powstańców Śląskich
Więcej zdjęć:
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Do groźnego wypadku doszło we wtorek na ulicy Powstańców Śląskich. Kierowca golfa wjechał do rowu i dachował. Nikomu nic się nie stało.

Zdarzenie miało miejsce 16 września po godzinie 7:00. Jak ustalili policjanci, 26-latek jechał za szybko i nie dostosował prędkości do panujących warunków. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu i dachował.

- Poważnie wyglądające zdarzenie okazało się na szczęście niegroźne dla kierowcy, który pomimo, że trafił do szpitala, nie doznał żadnych zagrażających jego życiu obrażeń - informuje policja.

Badanie wykazało, że 26-latek był trzeźwy.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno Młody mężczyzna chciał wyskoczyć przez okno

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Kierowca18.09.2014 11:23

Kolejny młody głupek. Co jest w młodych kierowcach, że mimo skończonych szkół nie potrafią zrozumieć zasad jakie działają w ruchu drogowym. Co to za małe rozumki w nich siedzą?

Gość17.09.2014 13:12

Doszliśmy do sytuacji, że samochody są inteligentniejsze od kierowców. Brakuje tylko systemu Elektronicznej Korekty Popisów Idioty.

Madox17.09.2014 9:54

Może to było w planie, tak chciał zrobić :)