Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
18 września 2014

Oszukał jastrzębiankę na 32 tysiące złotych

Oszukał jastrzębiankę na 32 tysiące złotych
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Oszuści dalej podszywają się pod krewnych i wyłudzają pieniądze. Tym razem ich ofiarą padła 77-letnia jastrzębianka. Straciła 32 tysiące złotych.

W miniony wtorek do mieszkanki Jastrzębia-Zdroju zadzwonił mężczyzna, który podał się za jej syna. Poprosił o pożyczkę gotówki, która potrzebna mu była na pokrycie kosztów wypadku, który rzekomo spowodował.

- Rozmówca powiedział, że z uwagi na pobyt w szpitalu sam nie może przyjechać, dlatego pieniądze odbierze jego znajomy. Starsza pani uwierzyła i gdy tylko podjęła gotówkę z banku, przekazała ją podstawionemu mężczyźnie, który o umówionej godzinie przyjechał pod jej blok - informuje policja.

77-latka wkrótce po tym, zorientowała się, że najprawdopodobniej została oszukana. Zadzwoniła na policję i poinformowała o całej sytuacji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Do kriss19.09.2014 17:45

Nawet mając 100 lat nie dałbym nikomu kogo nie znam do ręki takiej gotówki.Nie szkoda mi takich naiwnych ludzi.

kriss18.09.2014 22:07

Poczekajmy, zobaczymy czy piszący teraz komentarze w wieku 77 lat(o ile dożyją) będą -"jarzyć, kumać, uwarzać, odrużniać kupe od siuku czy wnuczka".

Gienek_z_Tauzena18.09.2014 19:30

Tak tak, typowo polska godka. Kobite oszukali ale sama sobie winna. Jo sie już sam nie dziwia, że w tym kraju tak wszystko wyglondo, jak nawet dla oszustów jest ciche przyzwolenie a wszyscy "cisnom" godając językiem młodzików z babci, która dobrodusznie chciała pomóc wnuczkowi...

Władysław18.09.2014 16:38

Być może i was kiedyś ta tępota dopadnie, i będziecie ofiarami.

Janek18.09.2014 14:32

i bardzo dobrze będzie baba miała nauczkę, a policja powinna ją oskarżyć o próbę zatuszowania przestępstwa bądź wykroczenia. ps jak można syna nie rozpoznać no chyba, że faktycznie syn naciągnął

Gość18.09.2014 12:42

glupia baba syna nie poznala...

Kierowca18.09.2014 12:07

Śmiech na sali :)

Pokaż wszystkie opinie (8)