Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
19 września 2014

Dalej rozbierają Diament. Piętra zaczynają znikać

  • Dalej rozbierają Diament. Piętra zaczynają znikać
  • Dalej rozbierają Diament. Piętra zaczynają znikać
  • Dalej rozbierają Diament. Piętra zaczynają znikać
Więcej zdjęć:
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Kilka dni temu rozpoczęło się wyburzanie wyższych pięter hotelu Diament. Budynek będzie systematycznie rozbierany, piętro po piętrze.

Hotel Diament ma zniknąć z powierzchni ziemi do końca tego roku. Jastrzębska Spółka Węglowa, czyli właściciel obiektu, przeznaczyła na ten cel 700 tysięcy złotych. Należy dodać, że JSW kupiła budynek 3 lata temu za 4,5 miliona złotych.

Na miejscu Diamentu ma powstać Centrum Usług Wspólnych, gdzie mieścić się będą m.in. firmy z Grupy JSW. Jego budowa rozpocznie się dopiero za kilka lat, ze względu na trwający ciągle kryzys w branży górniczej.

Zobacz jak wyglądało wnętrze hotelu Diament tuż przed rozbiórką

Polub i udostępnij
Czytaj też

Zmiany we władzach Jastrzębskiej Spółki Węglowej Zmiany we władzach Jastrzębskiej Spółki Węglowej

JSW przyjazna pracownikom JSW przyjazna pracownikom

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (11)
alojz21.09.2014 13:36

do Gość...ale Zagórowski nie jest człowiekiem PIS-u, to jest człowiek partii rządzącej w kraju i wykonuje polecenia z Warszawy!!!

Paparapa20.09.2014 21:37

A kiedy to Diament był symbolem Jastrzębia? Trochę was poniosło

Gość20.09.2014 18:54

Może pan Zagórowski zajrzy w te komentarze i przeczyta co naprawdę myślą o tych działaniach zwykli ludzie. Czy naprawdę tak panu zależy by doprowadzić do upadku tak ogromną firmę jak JSW? Dlaczego szkodzi pan spółce, gołym okiem widać jak inwestuje pan w coś co przynosi tylko straty.Nowa kopalnia, hotel, czy naprawdę jest to nam potrzebne? Czy pan działa z "rozkazu z góry" czy to pana nieprzemyślana decyzja? Pytań jest wiele, ale serce się kraje gdy widzi się skutki pana działań. Jeśli nie daje pan rady (wypalenie zawodowe) to może czas odejść. Do emerytury zostało mi 11 lat i pierwszy raz tak poważnie myślę, że mogę w JSW nie dorobić.

Gość20.09.2014 18:26

Anty, nie zauważyłeś , że w Jastrzębiu rządzi PiS?

Do anty20.09.2014 13:50

Jeśli to na poważnie, to nie gratuluję umysłu.

anty20.09.2014 13:35

NIC nie POszło do zmarnowania, kasa wpadła na odPOwiednie konta :D Tak samo jak przy rozbóórce Moszczenicy i Kaczyc. tak się tworzy miliarderów

Adamek20.09.2014 12:01

Bezsensowne było kupienie diamentu,teraz rozbiórka a później zastój i czekanie co dalej...ponad 5mln poszło na zmarnowanie.

Pokaż wszystkie opinie (11)