Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 11°10°
20 września 2014

Świętowali swoje długoletnie pożycie małżeńskie

  • Świętowali swoje długoletnie pożycie małżeńskie
  • Świętowali swoje długoletnie pożycie małżeńskie
  • Świętowali swoje długoletnie pożycie małżeńskie
  • Świętowali swoje długoletnie pożycie małżeńskie
Więcej zdjęć:
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W czwartek 18 września w Domu Zdrojowym spotkały się pary, które świętowały swoje złote, szmaragdowe, diamentowe i plantynowe gody. Prezydent miasta wręczył im pamiątkowe medale.

Na uroczystości pojawiło się łącznie 57 par. 44 Pary obchodziły 50. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego, 7 par 55., 4 pary 60., a dwie pary 65. rocznicę.

- Zapewne każdy z Państwa przypomina sobie dziś ten wyjątkowy dzień, kiedy miał miejsce Wasz ślub. Wspólne życie, przeżywanie radości i smutków w dwójkę w małżeństwie, a w szczególności w małżeństwie z tak długim stażem jest czymś wyjątkowym. Życzę dużo zdrowia i kolejnych szczęśliwych lat – mówił podczas uroczystości prezydent miasta Marian Janecki.

W imieniu Prezydenta RP, prezydent miasta wręczył jubilatom okolicznościowe medale. Na koniec na scenie pojawił się zespół "Druga młodość, który zabawiał publiczność przyśpiewkami i anegdotami.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Małżeńskie pary 60 lat razem Małżeńskie pary 60 lat razem

65 lat w związku małżeńskim 65 lat w związku małżeńskim

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Yo!20.09.2014 22:21

Janecki, 50 cent.