Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
23 września 2014

Pijana 51-latka groziła policjantom zwolnieniem

Pijana 51-latka groziła policjantom zwolnieniem
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W miniony weekend na ulicy Pomorskiej funkcjonariusze natrafili na pijaną kobietę. Konieczne było doprowadzenie jej do szpitala. Jastrząbianka zaczęła grozić policjantom zwolnieniem ze służby.

Podczas patrolu policjanci natrafili na leżącą na drodze kobietę. - Z uwagi na to, że 51-latka była kompletnie pijana, mundurowi podjęli decyzję o doprowadzeniu jej do wytrzeźwienia - informuje jastrzębska komenda.

Podczas badania lekarskiego w szpitalu, jastrzębianka zaczęła wyzywać i kopać funkcjonariuszy. Kobieta groziła, że uruchomi swoje znajomości, po to by zwolnić policjantów ze służby.

Pijana 51-latka trafiła do aresztu. Zostaną jej przedstawione zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej policjantów oraz znieważenia funkcjonariuszy. Grożą jej nawet 3 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kradł perfumy, bo chciał zarobić Kradł perfumy, bo chciał zarobić

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
normalny24.09.2014 11:26

No to faktycznie postraszyła:) Teraz pewnie już opłakuje swój los i sytuację. Współczuję czasem gliniarzom, muszą się użerać z całym bydłem tego świata i jeszcze wszyscy wieszają na nich psy. Menelstwo, kibole oraz całe to tałatajstwo, które nocami ryczy po ulicach i demoluje co się tylko da, a potem jak się obudzą na "dołku" to zębami zgrzytają... Powoływanie się na wpływowe znajomości zawsze mnie śmieszyło. Mój kolega w dowodzie rejestracyjnym nosił jakąś wyblakłą wizytówkę kogoś tam i zawsze się z niego śmiałem, że mu to nie pomoże. Kiedyś zatrzymali go bez pasów i miałem rację, nie pomogło ;)

Czcigodny ze szczytu23.09.2014 22:51

Może groziła rozwolnieniem

Trzeźwy23.09.2014 22:24

Ach te kobiety. Nawet kobietom w pijanym widzie nie wolno atakować policjantów. Jak już wytrzeźwiała to pewnie nie uwierzyła.

kissmen23.09.2014 12:33

iwonka co tak nawalilas sie ze policia stanela ci na drodze hehe