Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
24 września 2014

Aleksjuk i Bondariew zostają w JKH GKS Jastrzębie

Aleksjuk i Bondariew zostają w JKH GKS Jastrzębie
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Władimir Aleksjuk i Artiom Bondariew przez kolejny rok grać będą w JKH GKS Jastrzębie. Po testach, trener i zarząd zdecydowali się zawiązać z nimi kontrakt.

Reprezentanci Ukrainy, po dwutygodniowych testach, związali się kontraktem z jastrzębskim klubem. Zarząd szybko doszedł do porozumienia z zawodnikami, jednak ze względu na formalności nie wiadomo jeszcze czy wystąpią w meczu inauguracyjnym z MMKS Podhale Nowy Targ.

- Klub dołoży wszelkich starań, by Aleksjuk i Bondariew mogli zadebiutować w polskiej lidze najpóźniej we wtorek 30 września podczas pojedynku z Sanokiem - informuje JKH. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu Hokej: klęska z Cracovią i koniec sezonu

Hokej:  Cracovia triumfuje w Jastrzębiu Hokej: Cracovia triumfuje w Jastrzębiu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!