Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
24 września 2014

Judo w Jastrzębiu-Zdroju ma już 40 lat

  • Judo w Jastrzębiu-Zdroju ma już 40 lat
  • Judo w Jastrzębiu-Zdroju ma już 40 lat
  • Judo w Jastrzębiu-Zdroju ma już 40 lat
Więcej zdjęć:
fot. Adrian Sawko

W miniony piątek w Kinie Centrum odbyła się gala z okazji 40-lecia judo w Jastrzębiu. Zawodnicy klubu judo Koka zaprezentowali się przed publicznością w kilku pokazach.

Jubileuszowa gala odbyła się 19 września. W tej trakcie oprócz pokazów judo, wręczono odznaczenia zasłużonym dla jastrzębskiego sportu.

Judo w Jastrzębiu ma już 40 lat. Wcześniej sekcja funkcjonowała pod nazwą GKS Jastrzębie, a od 22 lat, klub znany jest pod nazwę Judo Koka Jastrzębie. Na przestrzeni lat klub wychował wiele utalentowanych zawodników. Najbardziej znanymi były olimpijki Beata Maksymow oraz Anna Żemła. Aktualnie w klubie ćwiczy ponad 160 zawodników, w różnych grupach wiekowych.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Sukces  zawodniczek Judo Koka we Włoszech Sukces zawodniczek Judo Koka we Włoszech

6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok 6 lat więzienia dla Roberta R. Sąd wydał wyrok

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Tzreźwy28.09.2014 20:56

To jest świetny klub prowadzony bardzo dobrze. Mnóstwo młodych ludzi nauczyło się nie tylko judo, ale przede wszystkim panowania nad sobą. To bardzo ważna cecha. Takie kluby jak ten, czy Nautilus powinny być doceniane i wspomagane przez miasto. Nie są, co przekłada się na straty młodych, którzy chcą trenować. Gratuluję wytrzymania trudnych czasów.